Ви тут:

Школа молодого політика у Сєвєродонецьку

Категорія: 
12-06-2018

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» віком від 15 по 17 років з міста Сєвєродонецьк.

Мета програми «Школа молодого політика» - підготовити випускників шкіл до активної участі в свої громадах та політичній діяльності. Надихнути та надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

Школа включатиме:практичні навчання для учасників, можливість побачити кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Семінари передбачають високий рівень інтерактивності, утворення команд та роботу у групах над спільними проектами та виконанням домашніх завдань.

У рамках програми відбудеться серія дводенних навчальних семінарів на теми:

  • Вступ до політики та політична система України;
  • Лідерство та особистого розвиток;
  • Сучасні комунікації та публічні виступи;
  • Вибори та виборча кампанія.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Всі семінари відбуватимуться у вихідні дні (субота-неділя).

Умови участі

До участі в програмі запрошуються школярі та випускники, активні, молоді та амбітні лідери які народилися з 1 січня 2001 року до 31 грудня 2003 року з міста Сєвєродонецьк. До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано всього 22 особи. Для участі у програмі потрібно пройти онлайн реєстрацію за адресою: ]]>https://www.iri.org.ua]]> обрати:/Календар подій/ Школа молодого політика у Сєвєродонецьку/ та натиснути ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Прямий лінк: ]]>https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/skola-molodogo-politika-v-severodonecku]]>

Проект реалізується Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID).

З усіх питань звертатися до керівника програми МРІ Спутай Олександра

osputayatiri [dot] org  067-5044022

Партнери програми

 

Міжнародний республіканський інститут в Україні (IRI)

549