Щодо приєднання до соціальної мережі Facebook

18-08-2017

Департамент зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації веде активну роботу із забезпечення реалізації на території області державної політики у сфері зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної, інвестиційної діяльності, європейської інтеграції та транскордонного співробітництва.

Останні три роки Департамент зробив значний внесок у залучення коштів донорів для реалізації різноманітних проектів міжнародної технічної допомоги у різних сферах. Крім того, співробітники Департаменту активно сприяють залученню іноземних інвестицій шляхом розробки каталогу підприємств області, промо-ролика Луганщини, бренд-буку з метою просування інтересів регіону на території України та за її межами.

Усе назване вище - це тільки маленька частка з того, що відбувається за участю або за сприяння Департаменту.

У цьому році ми відкрили офіційну сторінку Департаменту в соціальній мережі Facebook, з якої Ви можете дізнатися не тільки про актуальну діяльність та проекти Департаменту, але й оперативно отримувати інформацію про актуальні конкурси, гранти, стипендійні програми, ярмарково-виставкову діяльність, тендери, новини з міжнародної арени. Тому запрошуємо підтримати нашу ініціативу та приєднатися до нас у фейсбук-сторінку:

]]>https://www.facebook.com/loda.depzz]]>

https: //]]>www.facebook.com/groups/depzz/]]>