Шановні користувачі та відвідувачі сайту Сєвєродонецької міської ради!

04-08-2016

З метою своєчасного та повноцінного інформування городян про життєдіяльність громади та діяльність Сєвєродонецької міської ради повідомляємо про використання окрім офіційного сайту ]]>www.sed-rada.gov.ua]]> сайту ]]>www.sed-rada.gov.ua]]>. Ядро офіційного сайту Сєвєродонецької міської ради застаріло та не може функціонувати на повну потужність. Крім того, старе ядро не дозволяє одночасно перенести всю інформацію на новий сайт. Таким чином, весь контент приходиться переносити вручну, що потребує певного часу, тому в якості технічного тимчасово використовується інший домен - org.ua.

Після перенесення інформації оновлений сайт повернеться на домен gov.ua та буде єдиним офіційним сайтом Сєвєродонецької міської ради у мережі Інтернет.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю