Проведення відбору навчальних закладів для організації професійного навчання учасників АТО

12-09-2016

Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради оголошує проведення відбору навчальних закладів для організації професійного навчання учасників антитерористичної операції, відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою КМУ від 21.03.2015 р. №179.

Орієнтовний перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань) з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання учасників АТО:

1. Водій автотранспортних засобів

Для участі у відборі навчальні заклади подають такі документи:

копію ліцензії для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань);

копію сертифіката про акредитацію навчального закладу (спеціальності) і додатка до нього (у разі наявності – копію свідоцтва про атестацію з додатками);

кошторис витрат на професійне навчання за вищевказаною професією, складений відповідно до наказу МОН, Мінекономіки та Мінфіну від 23 липня 2010 р. №736/902/758, зареєстрованого в Мін’юсті 30 листопада 2010 р. за №1196/18491 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», у розрахунку на одного слухача, з урахуванням вартості пального та мастильних матеріалів для практичних занять;

інформацію про наявність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання учасників АТО, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

Пропозиції щодо участі у відборі приймаються до 17.00 30.09.2016 року за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 15б, каб. 15, Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради. Телефони для довідок: (06452)4-03-04, 4 -41-14.