Проведення Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті

06-09-2017

Закарпатська обласна державна адміністрація повідомляє про те, що у місті Ужгород 19-27 вересня 2017 року проводиться Міжнародний туристичний тиждень у Закарпатті.

Офіційними організаторами даною заходу є: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада. У рамках зазначеного заходу відбудеться:

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Три «Т» для Закарпаття: туризм, технології, транспорт» у мистецькому центрі «Галерея Ілько» (19 вересня 2017 року);

XVI Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур`євроцентр - Закарпаття 2017» у приміщенні та на прилеглій території Ужгородською культурно-іcторичного центру «Совине гніздо» (22-23 вересня 2017 р.).

Під час Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті передбачається обговорення перспективного розвитку туристичної галузі області та Карпатського Єврорегіону, запровадження інвестиційних та інноваційних проектів у туристичній сфері, а також презентація туристичного продукту областей України та іноземних країн.

Закарпатський туристичній продукт традиційно буде презентовано у розрізі районів та міст області.

У заходах планується участь представників туристичних організацій та фірм з Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Хорватії, Чеської Республіки.

Крім того, у рамках виставки-ярмарку «Тур'євроцентр - Закарпаття 2017» відбудуться:

  • представлення сільського туризму Закарпаття;
  • майстер-клас з приготування національних страв та виготовлення сувенірної продукції;
  • дегустація закарпатських вин, сирів, медопродуктів тощо.

Заявку та умови участі у виставці-ярмарку розміщено на офіційному туристичному сайті «Вітаємо на Закарпатті» (www.transcarpathiatour.com.ua).

Контактна інформація за електронною адресою: economyatcarpathia [dot] gov [dot] ua; zak.oda.tour@]]>gmail.com]]>; факс (03122) 61-44-11: тел. (0312) 65-90-31, 65-90-32.