Програма підтримки самозайнятості та мікро-підприємств!

27-08-2018

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки самозайнятості та мікро-підприємництва в Луганській (міста Сєвєродонецьк. Рубіжне, Кремінна, Лисичанськ  та Станично-Луганський район) і Донецькій областях (далі- Програма).

Мета Програми – допомога сім’ям, постраждалим в результаті конфлікту, підвищення їх рівня життєзабезпечення.

У рамках реалізації Програми Норвезька рада у справах біженців на конкурсній основі, враховуючи якість поданих проектів та відповідно до критеріїв соціальної незахищеності заявників, відбере отримувачів грантів.

 Участь у Програмі можуть взяти:

  • внутрішньо-переміщені особи (ВПО);
  • місцеві жителі, які втратили роботу або джерело доходу у зв’язку з конфліктом;
  • діючі підприємці, з числа ВПО та місцевого населення, чий бізнес перебуває у процесі відновлення, розширення, та які збираються створювати нові робочі місця.

Грант у сумі до 30 000 грн. надаватиметься для створення, відновлення або розвитку мікро-бізнесу (зокрема , створення робочих місць).

            Планується проведення ряду підготовчих семінарів для осіб вищезазначених категорій, які планують започаткувати власну справу.

            Інформацію щодо участі у конкурсі та семінарах можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвежсьеої ради у справах біженців (0800 302 007).

            Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку за посиланням: ]]>https://ee.humanitarianresponse.info/x#5IRevRYB]]> або звернувшись на електронну адресу : ua [dot] agrograntatnrc [dot] no.

Заявки та проекти приймаються до 20:00 09.09.2018р.