Про розвиток експортної діяльності агровиробників області!

09-06-2017

З метою активізації та розвитку експортної діяльності агровиробників області, сприяння пошуку закордонних торговельних партнерів та нових ринків збуту в країнах ЄС повідомляємо.

У 2016 році за сприяння Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини на порталі «Агроторгівля України» (http//agritrade-ukraine.com/ua/) створено Центр підтримки експорту (далі -ЦПЕ).

Метою створення ЦПЕ є надання підтримки українським сільськогосподарським товаровиробникам та аграропродовольчим компаніям у пошуку європейських ринків збуту, входження, закріплення та розширення діяльності на них, а також підготовка цих компаній до відкриття власних ринків. Крім того, проект має на меті інформувати німецькі компанії про питання аграрної торгівлі з Україною.

Основне завдання ЦПЕ: практичні консультації щодо умов доступу до європейських ринків, тарифів, квот, преференцій та стандартів, а також основних аспектів регуляторного середовища. ЦПЕ користується як иаробками європейських партнерів, так і іншими спеціальними матеріалами Європейської Комісії та інших установ.

На цей час ЦПЕ розроблено низку посібників для українських підприємств щодо виходу на ринки ЄС, а саме:

  • Практичний довідник аграрного експортера до ЄС (http:agritrade-ukraine.com/images/ATU/Бібліо/Практичний_довідник.рdf;
  • Практичний довідник органічного експортера до ЄС (http:agritrade-ukraine.com/images/ATU /Практичний довідник_органічного_експортера_до_Є С.PDF);
  • Путівник Європейською мережею підприємств EEN) (рttp://agritrade-ukraine.соm/images/АТU/Путівник_Європейською_мережею підприємств.рdf.

Зв'язатися з ЦПЕ можна з понеділка по п'ятницю з 10 до 13 год. по скайпу agritrade.ukraine. Направити запитання можна на електронну адресу: infoatagritrade-ukraine [dot] com або заповнити форму запиту  за посиланням: ]]>http://agritrade-ukraine.com/ua/forma-zapitu]]>.