Про ініціативу створення громадського об’єднання Асоціації з розвитку туризму в Луганській області

30-03-2018

Шановні  жителі Луганщини!

Повідомляємо вам про ініціативу створення Асоціації з розвитку туризму в Луганській області, яка стане спільною платформою для  консолідації зусиль бізнесу, громадськості, науки, органів влади й створюватиме сприятливі умови з розвитку туристичної сфери в регіоні.

Основними  напрямками діяльності Асоціації є розробка пріоритетів співпраці її учасників з активізації наявного туристичного потенціалу, підвищення зростання туристичної галузі задля покращення  соціально-економічного розвитку Луганщини.

Установчі збори  відбудуться  12 квітня  2018 року о 14.00   годині  за адресою м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54  (Кризовий медіа центр «Сіверський Донець»). Контактна особа – Олег Невениця, тел. 0505170177
e-mail: turinfosevatgmail [dot] com

Будемо надзвичайно вдячні дізнатися вашу точку зору з даного питання і запрошуємо усіх небайдужих до розвитку туризму в Луганській області приєднатися до  Асоціації.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/economy/pro_iniciativu_stvorennya_grom...]]>