Привітання з Днем партизанської слави Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

22-09-2016

Шановні учасники партизанського руху, ветерани, сєвєродончани!

Сердечно вітаємо вас з Днем партизанської слави!
Для багатьох людей старшого покоління - учасників народного опору - це особлива дата. Кожен з них зробив чимало для перемоги над ворогом. У той страшний - 1941-й - рік, коли ворог ступив на нашу землю, почалася ще одна війна - підпільно-партизанська. Ви як справжні патріоти думали не про себе, а про те, як захистити рідну землю від ворога. За мужність, самопожертву та героїзм низький вам уклін!
Шановні ветерани, щиро дякуємо вам за все пережите та вистраждане. За те, що продемонстрували всьому світу, що немає місії найціннішої за служіння народу. Своїм безцінним прикладом ви вчите сучасну молодь згуртованості та єдності у боротьбі з загрозами, вчите берегти надбання України і нашого рідного Сєвєродонецька .
Бажаємо вам доброго здоров'я, активного довголіття, уваги і турботи з боку рідних і близьких, щастя і бадьорості духу!

Сєвєродонецька міська рада
Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради