Повідомлення про початок розроблення генерального плану села Воєводівка Сєвєродонецького району Луганської області

17-06-2021

Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про початок розроблення генерального плану села Воєводівка.

Підстава розроблення містобудівної документації: Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА «Про розроблення генерального плану села Воєводівка Сєвєродонецького району Луганської області» від 01.04.2021 №306.

Замовник містобудівної документації:  Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Визначення планувальної організації та функціонального призначення території села Воєводівка, розвиток території села, визначення меж території села Воєводівка.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати протягом місяця з дня оприлюднення повідомлення у письмовому вигляді за адресою: Луганська обл., Сєвєродонецький район, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури.

Управління землеустрою, містобудування та архітектури