Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план території кварталу 49-а міста Сєвєродонецька»

21-11-2016

Проект «Детальний план території кварталу 49-а міста Сєвєродонецька» розроблений з метою уточнення положень генерального плану, визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови території кварталу 49-а міста Сєвєродонецька. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови кварталу, зони функціонального використання території, розміщення об’єктів стадіону з комплексом спортивних майданчиків, інженерне забезпечення, організація транспортного та пішохідного руху, комплексний благоустрій території.

Детальним планом передбачено створення комплексу періодичного та епізодичного обслуговування з об’єктами спортивно-видовищного, спортивно-оздоровчого напрямку, з відповідною інфраструктурою обслуговування та  інженерно-технічного забезпечення. До складу комплексу входять: футбольне поле, хокейна коробка, тенісні корти, баскетбольний та волейбольні майданчики, майданчики для зайняття фітнесом та для вуличних тренажерів, скейт - парк, скелядром, бігові доріжки, адміністративна будівля та інше. Площа території, запроектованої для використання - 22718,00 м2, площа забудови - 13518,00 м2, площа озеленення - 1400,00м2.

Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №582 від 21.07.2016р. «Про розроблення детального плану території кварталу 49-а міста Сєвєродонецька» з врахуванням рішення сесії міської ради №593 від 25.08.2016р. «Про затвердження Програми створення відкритої єдиної споруди, що представляє собою стадіон з комплексоми спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49-а міста Сєвєродонецька», замовником розроблення проекту є Сєвєродонецька міська рада, розробником – ПНВКФ «Техносервіс».

З проектом «Детальний план території кварталу 49-а міста Сєвєродонецька» можна ознайомитись з 21.11.2016р. по 20.12.2016р. в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, холл, а також на веб-сайті Сєвєродонецької міської ради.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 21.11.2016р. по 20.12.2016р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, відділ земельних відносин та архітектури. Пропозиції подаються з врахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений начальник відділу земельних відносин та архітектури міської ради Рудь Гліб Всеволодович (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 1, т.702-162).

Проект «Детальний план території кварталу 49-а міста Сєвєродонецька» та його обговорення будуть висвітлені в засобах масової інформації.