Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі проспекта Гвардійський, 40»

01-06-2021

про початок процедури розгляду проекту

Підстава для розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 19.03.2021 № 134 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецьк в районі проспекта Гвардійський, 40».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецьк району Луганської області.

Розробник містобудівної документації: ФОП Мороз О.Л., м. Рубіжне.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Мета детального плану території полягає в уточнення планувальної організації і функціонального призначення території,  параметрів існуючої забудови; в узгодженні приватних, громадських та державних інтересів при використанні території; в уточненні функціонального використання окремих земельних ділянок; в визначенні усіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами, протипожежними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами; в оцінці можливості відведення земельної ділянки з цільовим призначенням «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»; в визначенні містобудівних умов і обмежень у разі відсутності плану зонування та вирішенні інших завдань.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій та озеленення території.

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план – 2,0 га. Детальний план розрахований орієнтовно до 3 років.

Техніко-економічні показники:

5

Щільність забудови

77

При розробленні проекту детального плану території зроблена оцінка проекту для визначення необхідності здійснення СЕО відповідно до розділу IV «Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування», затверджених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.08.2018 №296. Проєкт детального плану території не відповідає критеріям, визначеним в ст.2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку». Проєкт не передбачає реалізацію видів діяльності та не містить запроектованих об’єктів, щодо яких, згідно ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» передбачено здійснення оцінки впливу на довкілля. В зв’язку з цим, процедура СЕО щодо проєкту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі проспекта Гвардійський, 40» не проводиться.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі проспекта Гвардійський, 40» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» – ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>, а також в управлінні землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульв. Дружби Народів, 32, кімн.4 т. 4-21-99 з 01.06.2021 по 01.07.2021.

Заплановані інформаційні заходи:

• розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» та в будівлі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32, I поверх, хол;
  • інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації;
  • інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки 01.06.2021 по 01.07.2021 у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головний архітектор Сєвєродонецької міської ВЦА Андрій Єгоров (бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 4, т. 4-21-99).