Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території 82 мікрорайону м. Сєвєродонецьк»

15-11-2017

Проект «Детальний план частини території 82 мікрорайону м. Сєвєродонецьк» розроблений з метою уточнення положень генерального плану, визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови частини території 82 мікрорайону, розміщення нової житлової забудови. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. У проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені принципи планувально-просторової організації забудови, режим і параметри забудови, містобудівні умови та обмеження,  розміщення житлових багатоквартирних будинків і гаражів, інженерне забезпечення, організація транспортного та пішохідного руху, комплексний благоустрій території й озеленення.
Детальним планом передбачено будівництво двох чотириповерхових  багатоквартирних житлових будинків та будівництво індивідуальних гаражів, зблокованих з існуючими гаражним комплексом і автостоянкою.
Проектом детального плану передбачено:

• площа території проектування під розміщення житлових будинків – 8305 м2;
  • кількість запроектованих 4-поверхових житлових будинків – 2;
  • площа забудови під житловими будинками – 1603 м2;
  • площа дорожнього покриття в районі житлових будинків – 688,0 м2;
  • площа тротуарів – 259,0 м2;
  • площа благоустрою – 521,0 м2;
  • площа озеленення – 1386,0 м2;
  • щільність забудови для житлових будинків – 19,3%;
  • площа території проектування під розміщення гаражів – 21958,0 м2;
  • кількість запроектованих гаражів – 22;
  • площа забудови під запроектованими гаражами – 628,0 м2.

Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №711 від 29.09.2016 р. «Про затвердження Програми з розроблення містобудівної документації на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради на 2016-2017 роки», замовником розроблення проекту є Сєвєродонецька міська рада, розробником – ПНВКФ «Техносервіс» м. Рубіжне.
З проектом «Детальний план частини території 82 мікро­району м. Сєвєродонецьк» можна ознайомитися з 17.11.2017 р. до 17.12.2017 р. в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 32, I поверх, хол, а також на веб-сайті Сєвєродонецької міської ради.
Пропозиції до проекту приймаються в строки з 17.11.2017 р. до 17.12.2017 р. у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 32, відділ земельних відносин та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений заступник начальника відділу земельних відносин та архітектури міської ради Іщенко Наталія Яківна (бульвар Дружби народів, 32, кімн. 4, т.: 4-21-99).
Проект «Детальний план частини території 82 мікрорайону м. Сєвєродонецьк» та його обговорення будуть висвітлені в засобах масової інформації.

Відділ земельних відносин та архітектури