Онлайн-курс із соціального менеджменту на Prometheus

26-03-2018

На підтримку впровадження Плану соціального менеджменту та Плану залучення зацікавлених сторін у діяльність з виконання субпроектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ), яка здійснюється під керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та фінансується Європейським інвестиційним банком, Міжнародним фондом “Відродження” у партнерстві з Платформою безкоштовних онлайн-курсів Prometheus створено навчальний курс «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін».
Курс укладено на основі Планів соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін, розроблених Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проекту «Експертного супроводу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», який здійснюється в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській і Харківській областях.
Метою курсу є надання інформації про підходи Європейського інвестиційного банку до соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін дійсним і майбутнім виконавцям субпроектів НКПВУ у зручному форматі та постійному доступі. Ми сподіваємося, що цей онлайн-курс буде корисним для виконавців субпроектів НКПВУ, а також громадам, які планують або вже займаються розробкою та впровадженням проектів з відбудови та розвитку місцевої соціальної інфраструктури, зокрема - представникам органів влади та місцевого самоврядування; адміністраціям установ, які підлягають відновленню; неурядовим організаціям та активним громадянам місцевих громад, де реалізуються подібні місцеві проекти тощо.
Курс висвітлює такі питання: що таке сучасний соціальний менеджмент; як провести оцінку потреб громади та аналіз ризиків; як створити механізми запобігання та врегулювання конфліктів; як скласти плани соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін для місцевих проектів тощо. Курс буде доступним на платформі Prometheus з 31 березня 2018 року: ]]>https://goo.gl/3Qj1hd]]>

]]>http://www.irf.ua/allevents/news/onlaynkurs_iz_sotsialnogo_menedzhmentu_na_prometheus/]]>

Міжнародний фонд “Відродження”