Обласний конкурс проектів місцевого розвитку!

04-05-2018

На офіційному сайті Луганської обласної державної адміністрації оприлюднене розпорядження голови облдержадміністрації про затвердження Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку. Цим Положенням регулюється процедура проведення обласного конкурсу проектів місцевого, спрямованого на підтримку місцевих ініціатив шляхом співфінансування з обласного та інших місцевих бюджетів, а також небюджетних джерел, з метою виконання Регіональної цільової програми з підтримки місцевого самоврядування та створення спроможних об’єднаних територіальних громад у Луганській області на 2017-2019 роки.

З Положенням та додатками для подачі проекту можна ознайомитись на сайті облдержадміністрації в розділі: Проекти розпоряджень облдержадміністрації>Публічна інформація>Головна 1. Про внесення змін до розпорядження голови обласної>та рішень облради державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 червня 2017 року № 408 «Про затвердження Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку», або за посиланням: ]]>http://loga.gov.ua/oda/pub-info/pubinfo-press/projects-oda]]>. (п.8).

Просимо всіх зацікавлених прийняти активну участь у даному конкурсі.

У разі виникнення додаткових питань по оформленню проектної заявки звертатися до представника Луганської ОДА за телефоном 050-982-34-79.

Департамент економічного розвитку міської ради