Налагодження ділової співпраці!

27-04-2017

Компанія «ARTISSNOW» вже більше, як 10 років знаходиться на Українському ринку та займається поставкою, монтажем, обладнання для пилоподавлення, а також є представниками компанії «Dust» та «SМІ» в Україні.

Однією із переваг з-поміж інших компаній, які займаються пилоподавленням є те, що компанія може виробляти технічний сніг, який краще стримує пил при низьких температурах в зимовий період.

Технологія контролю пилу Dust Boss розроблена фахівцями із досвідом роботи в сфері сипучих вантажів, а також є ефективною системою контролю пилу і запахів.

Обладнання «Dust Boss» та «SМІ» застосовується в приміщеннях та на відкритих площадках, має можливість роботи в зимовий та літній період та використання різних рідин, мобільні, простоті та надійні в експлуатації.

Компанія зарекомендувала себе на ринку, як відповідальний та надійний партнер. За роки роботи працівники компанії розробили особливу стратегію співпраці із замовниками із максимальним ступенем реалізації задуманого.

За більш детальнішою інформацію щодо послуг компанії «ARTISSNOW» та видів продукції Ви можете ознайомитись на веб-сайтах: www. artissnow.com.ua та ]]>www.snowmakers.com.ua]]> у розділі пилоподавлення.