Наказ військового комісара "Про приписку громадян до призовних дільниць"

05-12-2016

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

військового комісара Сєвєродонецького міського
військового комісаріату
(з адміністративно-господарської діяльності)

25 листопада 2016 р.        м. Сєвєродонецьк                №255

Про приписку громадян до призовних дільниць

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 16 січня по 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці Сєвєродонецького міського комісаріату Луганської області громадян 2000 року народження.
2. Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території м. Сєвєродонецька, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
3. Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути на приписку за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 4, в точно визначений для них час, маючи при собі документи, які вказані в особистих повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 30 січня 2017 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовних дільниць, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх явку в міськвійськкомат.

Військовий комісар Сєвєродонецького міського
військового комісаріату полковник О.В. ЧЕХУТА