Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст

06-09-2017

Спілка Українських підприємців запрошує взяти участь у презентації результатів дослідження «Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст», яка відбудеться у четвер, 7 вересня 2017 року, о 14.30 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Аналітики Офісу ефективного регулювання (BRDO) у співпраці зі Спілкою українських підприємців проаналізували регуляторні процедури за п’ятьма напрямками підприємництва у всіх обласних центрах і місті Києві, а саме: «сплата податків», «створення підприємства», «одержання дозволів на будівництво», «оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості» та «приєднання до електромережі».  Основними критеріями аналізу даних процедур підприємцями стали «час», «кількість візитів» та «гроші».

За результатами аналізу було сформовано рейтинг «RegionalDoingBusiness». Місто Сєвєродонецьк зайняло19 місце, отримавши 75 балів з 171 можливого.

Презентація рейтингу відбудеться 7 вересня 2017 року, о 14.30 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2). У заході візьмуть участь:

- Голова Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук;

- Віце-Президент Спілки українських підприємців Олександр Почкун;

- Виконавчий директор Спілки українських підприємців Катерина Глазкова;

- Керівники міських та обласних рад.

У разі зацікавленості в прийнятті участі в заході  необхідно повідомити про це Антона Малеєва поштою a [dot] maleyevatbrdo [dot] com [dot] ua або телефоном +38 095 708 46 28.