Фінансове управління Сєвєродонецької міської ради оголошує про початок роботи групи з питань формування проекту рішення ради про бюджет на 2017 рік

19-08-2016

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до рішення міської ради від 08.04.2016р. № 274, розпорядження міського голови від 11.08.2016р. № 337, фінансове управління Сєвєродонецької міської ради оголошує про початок роботи групи з питань формування проекту рішення ради про бюджет на 2017 рік.

На засіданнях робочої групи можуть бути присутні представники громадськості міста – члени громадської ради, члени громадських організацій за їх поданням.

Для роботи із складання проекту міського бюджету приймаються депутатські запити, запитання, звернення та відповіді на них, пов’язані з фінансуванням програм соціально-економічного та культурного розвитку міста Сєвєродонецька, інших цільових програм, пов’язаних із складанням міського бюджету, результати зустрічей депутатів з представниками громади міста, результати опитування громадської думки щодо пріоритетних напрямків розвитку міста, здійснюваних як органами самоврядування і їх представниками, так представниками громадськості, звернення дорадчих груп громадян та громадських організацій, заяви, пропозиції та рекомендації всіх учасників бюджетного процесу до проекту бюджету.

Фінансове управління Сєвєродонецької міської ради