До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

10-07-2017

Повідомляємо вам, що 12-13 вересня 2017 року у м. Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) проходитиме CXID-ЕХРО-2017. Організаторами заходу виступають Програма розвитку ООН (ПРООН), Луганська та Донецька обласні державні адміністрації, Торгово-промислова палата України та Агенції регіонального розвитку Луганської та Донецької областей.

Захід направлений на посилення ділової активності малого та середнього бізнесу на Донбасі через презентацію широкому загалу можливостей місцевих виробників та їхньої продукції. Керівники та власники бізнесу з усієї країни зберуться в Києві, щоб розширити та зміцнити ділові зв'язки між Донбасом та іншими регіонами України.

CXID -ЕХРО2017 - це комплекс заходів, що поєднанні між собою. Центральним заходом є виставка-презентація бізнесів, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів. Крім того, підприємці зможуть пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та відкриють для себе нову продукцію від місцевих виробників. Це унікальна можливість для малих і середніх підприємств розширити ринки збуту і знайти нові можливості розвитку своєї справи. Вхід на CXID-ЕКСПО буде вільний для всіх зацікавлених.

Від Луганської області запланована участь 50 бізнесів, яким за рахунок ПРООН буде виготовлено банери та рекламні флайєри. Подати заявку на
участь у виставці можуть малі і середні бізнеси за посиланням: ]]>http://bit.ly/2sJM4Ob]]>. Контактні особи з питань організації
форуму: Володимир Іщенко (ПРООН) 066-766-95-85, volodymyr [dot] ishchenkoatundp [dot] org, Борис Червонний (АРР) 050-733-06-20, arrlugreg-chervonnyyatukr [dot] net.

Крім того, Агенція регіонального розвитку Луганської області додатково формує бізнес-каталог регіону. Для представлення бізнесу у каталогу, необхідно надати інформацію у відповідності до зразка форми для заповнення, що додається. Кожне підприємство окрім описової частини українською мовою повинне прикласти окремими файлами (не вставленими в word) логотип (якщо є) і фотографії (обов'язково) своєї продукції або виробничих площ прийнятної якості. Вимоги до фото - від 150 точок на дюйм (dpi) і вище. Кількість фотографій від кожного підприємства - мінімум 5.

Департамент економічного розвитку міськради