До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

10-05-2017

З метою сприяння розвитку туристичної галузі, стимулювання створення та просування якісного вітчизняного туристичного продукту, а також популяризації активного відпочинку серед широких верств населення, Харківською обласною державною адміністрацією планується проведення туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття».

Темою туристичної виставки у 2017 році визначено активний відпочинок. Під час заходу планується презентувати туристичні продукти насамперед в сфері активних видів туризму та відпочинку: водного, спортивного, кінно­спортивного, велосипедного, пішохідного, екстремального, оздоровчого, а також полювання, рекреаційного рибальства, індустрії активного відпочинку тощо.

В програмі заходу заплановані туристична виставка, інфотур Харківською областю, ділова та розважальна програми, презентації туристичних маршрутів, виступи творчих колективів та багато іншого.

До участі в заході запрошуються туроператори та турагенства, заклади, що надають послуги з розміщення, підприємства індустрії активного відпочинку, виробники туристичного спорядження, видавці туристичної літератури, професійні асоціації, туристично-інформаційні центри, представники сільських зелених садиб, засобів масової інформації.

На окремому стенді, «Туристична Україна», учасники виставки з різних регіонів України зможуть презентувати туристичний потенціал областей (міст) на Харківському ринку туристичних послуг.

Харківська обадержадміністрація запрошує взяти участь у роботі виставки.

Туристична виставка працюватиме 02 червня 2017 року з 10:00 по 18:00. Місце проведення: м. Харків, вул. Академіка Павлова, 271, презентащйно-виставковий центр «РАДМИР ЕКШОХОЛЛ».

Учасникам виставки на безоплатній основі надається обладнана виставкова площа розміром 2x3 (б м2).

Умови та он-лайн заявка щодо участі на туристичному сайті «Харківський обласний туристсько-інформашйний центр» за посиланням ]]>http://omctur.kh.ua/hode/7551]]> (рубрика «Харківщина: туристичні відкриття») та на сторінці «Харківщина туристична» за посиланням www.facebook.com/omctur.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати в Управлінні культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації (контактна особа: начальник відділу охорони нерухомої культурної спадщини та музейної справи Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Костін Олександр Олександрович, тел.: +380 (57) 757 45 11, +38 (068) 974 01 50, е-mail:dkitatkharkivoda [dot] gov [dot] ua та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (контактна особа: директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Холодок Валентина Дмитрівна, тел.:+380 (57) 757 45 ІЗ, +380 (97) 553 4281, е-mail: tic_khatukr [dot] net).