До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

21-08-2018

В рамках проведення щорічного XVIII Міжнародного економічного форуму, який відбудеться 1 та 2 листопада 2018 року на стадіоні «Арена Львів» у м. Лівів, заплановано проведення виставки «Схід-Експо 2018». Даний захід має продемонструвати потенціал представників малого та середнього бізнесу Луганської області для пошуку ділових партнерів, клієнтів і встановлення нових комерційних відносин, відкрити нові перспективи для здійснення майбутніх спільних проектів. Завдяки цьому заходу у суб’єктів підприємницької діяльності з’явиться можливість знайти нових бізнес-партнерів, ринки збуту та встановити нові прямі контакти з представниками бізнесу Львівської, інших західних областей України та країн Європейського Союзу.

Учасникам надається безкоштовна площадка на два дні (приміщення Арени Львів) та виставкові модулі/кабінки, зображення яких є в інформаційній довідці, що додається. Транспортні витрати, проживання та роздаткові рекламні матеріали (флаєри, буклети, банери та інше) покриваються за рахунок суб’єктів підприємництва.

Крім цього, для представлення потенціалу Луганської області у виставці «Схід-Експо 2018» заплановано випуск каталогу підприємств Луганської області, з метою представлення наявного виробничого потенціалу. Шаблон анкети для заповнення додається.

У разі виявлення зацікавленості звертаємось з проханням повідомити про це департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради у термін до 28.08.2018р. в електронному вигляді на адресу investatsed-rada [dot] gov [dot] ua з подальшим письмовим підтвердженням (бульвар Дружби Народів, 32, кб. № 73).

 

Додатки:

]]>]]>]]>Informaciyna_dovidka.pdf]]>

[Інформаційна довідка]

 

]]>]]>]]>Zrazok_anketi.pdf]]>

[Зразок форми для заповнення підприємствами]