До уваги суб’єктів господарювання!

16-08-2016

З метою поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торговельно-економічних відносин із країнами Сходу Торгово-промислова палата України разом із посольством України в КНР  запрошує всіх бажаючих взяти участь в Колективному стенді національних інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, компаній та приватних осіб на 8-ї сесії Ярмарку  китайських інвестицій  за кордон (далі – Ярмарок), який відбудеться 20-21 жовтня 2016 року у м. Пекін (КНР) за підсумками Комітету з розвитку і реформ КНР.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії нові можливості». В його рамках організуються виставки, інвестиційні форуми, презентації продуктів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Ярмарок  надає великі  можливості для інвестування та налагодження партнерських зв’язків для її учасників, а також сприяє розвитку двостороннього  та багатостороннього інвестиційного співробітництва.

В рамках роботи Ярмарку відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів при підтримці Посольства України в Китаї.

Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на колективному стенді України складає: 9 м2 -3950 дол. США, 4,5 м2 – 2225 дол. США, 3 м2 – 1480 дол. США.

У разі зацікавленості компанії  щодо участі у вищезазначеному заході  необхідно направити на електронну адресу: vvv-expoatucci [dot] org [dot] ua або ems58atukr [dot] net наступну інформацію:

• назва компанії, організації;
  • адреса, телефон, факс, електронна адреса;
  • контактна особа (ПІБ, тел.., e-mail);
  • види діяльності.

За додатковою інформацією необхідно звернутися в ТПП України до керівника проекту - Станіслави Милахівської, тел. 067 232 92 20.