До уваги! ХІV фестиваль «Український кавун – солодке диво»

04-08-2017

12 серпня 2017 року в м. Гола Пристань (Херсонська обл.) відбудеться ХІV фестиваль “Український кавун – солодке диво».

У програмі свята передбачена виставка-ярмарок, дегустація, продаж у великому асортименті баштанних культур та іншої сільськогосподарської продукції, концертно-розважальна програма, ігри, конкурси, майстер-класи.

У рамках фестивалю відбудеться круглий стіл, організаторами якого виступають Голопристанська міська рада та Південна державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України.

У конференції на тему «Розвиток маркетингово-логістичних каналів реалізації баштанної продукції в Україні» запланована участь керівників фермерських господарств з вирощування овочево-баштанної продукції, представників Херсонської обласної державної адміністрації, обласної ради, сільських голів Голопристанщини та науковців. Захід відбудеться 12 серпня о 10:30 у конференц-залі кафе «Vis-a-Vis». Для участі у конференції звертайтеся за телефоном: (097) 570-07-97 (Лимар Володимир Анатолійович)

Запрошуємо Вам стати активними учасниками фестивальних заходів!

План проведення фестивальних заходів зможете знайти на сайті ]]>http://golapristan-mrada.gov.ua/]]>.