Бізнес-гранти для суб’єктів малого та середнього підприємництва

27-11-2017

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації повідомляє, що розпочинається нова Програма надання бізнес-грантів для створення робочих місць для ВПО та ociб, які постраждали від конфлікту  в Україні (далі — Програма), спрямована на підтримку  внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Програма реалізовується Данською Радою у с правах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development/DFID).

Мета цієї програми-створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

До участі в конкурсі запрошуються суб’єкти малого та середнього  бізнесу Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць від 2 000 до 10 000 доларів США.

Умови отримання гранту:

1. Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.
  2. Детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.
  3. Інвестування з боку заявника в планове розширення свого бізнесу не менше 50% від суми грантів.
  4. Створення одного або більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладання з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця  осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Розмір гранту - від 2 000 до 10 000 доларів США.

Заявку на участь можна подати за посиланням: ]]>http://lap.drc.ngo/form/sme]]>.

Заявки приймаються до 30 листопада 2017 року. Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в Програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в Програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Більш детальну інформацію щодо участі у програмі, можливо отримати звернувшись до контактних осіб за телефонами: (093) 0735373 – Ольга, (095) 7018851 – Олег, (073) 4068141 – Гаряча лінія (працює по вівторках та п’ятницях з 14.00 по 18.00.

Департамент економічного розвитку міської ради