Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин (ЗАВЕРШЕНО)

02-04-2018

УВАГА, КОНКУРС!

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж служби за фахом в органах місцевого самоврядування або державної служби на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років. Знання державної мови та основних програм роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу у міській газеті «Сєвєродонецькі вісті».

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 65. Телефон для довідок: 4-20-51.