Конкурс на  заміщення вакантної посади адміністратора відділу адміністративних послуг міської ради (ЗАВЕРШЕНО)

20-07-2018

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади адміністратора відділу адміністративних послуг міської ради

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища юридична освіта за освітньо – кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста; стаж служби в органах місцевого самоврядування та  державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння  державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;  фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 ( тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу у міській газеті «Сєвєродонецькі вісті» № 29 від 20.07.2018р.

          Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою:  бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 65. Телефон для довідок: 4-20-51.