Конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу опрацювання заяв та прийняття рішень УПтаСЗН міської ради (ЗАВЕРШЕНО)

01-07-2019

УВАГА, КОНКУРС!

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс  на заміщення тимчасово вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу опрацювання заяв та прийняття рішень УПтаСЗН міської ради

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;  фотокартка розміром 4 х 6; копіїпаспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської ради та в інших засобах масової інформації.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою:  бульвар Дружби Народів, 32, кімн. № 81-82. Телефон для довідок: 4-20-51, 4-42-48.