Щодо забезпечення земельними ділянками військовослужбовців

31-07-2014

На виконання окремого доручення Голови Держземагентства України від 01.07.2014 №349/3-14-0.1, керуючись План-графіком дій Держземагентства України та головних управлінь Держземагентства в областях та м. Києві щодо реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва, для отримання у власність земельних ділянок комунальної власності необхідно звертатися до органів місцевого самоврядування з відповідними заявами, після чого буде організовано роботу щодо оформлення документів у відповідності до чинного законодавства.