Проведення земельних торгів на території Рубіжанської міської ради

28-05-2014

За результатами земельних торгів, які відбулися 20 травня 2014 року на території Рубіжанської міської ради продане право оренди на дві земельні ділянки комунальної власності:

- площею 0,09 га, яка розташована за адресою: Луганська область, м. Рубіжне, вул. Миру (район будівлі № 29); розмір річної орендної плати для укладання договору оренди за користування земельної ділянкою  – 27979,02 грн.;  цільове призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування магазину промислових товарів;

- площею 0,3 га, яка розташована за адресою: Луганська область, м. Рубіжне, вул. Визволителів (навпроти житлового будинку № 75); розмір річної орендної плати для укладання договору оренди за користування земельної ділянкою  – 28374,44 грн.; цільове призначення земельної ділянки для розміщення та обслуговування автомобільної стоянки.

За поточний рік на території Рубіжанської міської ради на земельних торгах було продано право оренди на 7 земельних ділянок загальною площею 0,4050 га, загальна сума 60341,7 грн.