Міський голова В.В. Казаков зустрівся з експертами Офісу реформ Луганської обласної ВЦА з питання створення Сєвєродонецької спроможної громади

11-06-2015

Міський голова В.В.Казаков зустрівся з експертами Офісу реформ Луганської обласної ВЦА з питання створення Сєвєродонецької спроможної громади.

Учасники робочої зустрічі обговорили порядок її створення та проекти необхідних рішень для проходження усіх етапів об'єднання.  Міський голова Казаков В.В. розповів про сучасний етап об'єднання, який проходять громади. Він зупинився на проблемах, які виникають під час реформування та в більшості позитивне відношення сєвєродончан  до цих процесів. Учасники зустрічі зупинилися також на юридичних питаннях приєднання земель лісового фонду Мирнодолинської селищної ради до Сєвєродонецької спроможної громади.