Річна конференція проекту "Енергоефективність у громадах II"

21-12-2018

У проекті "Енергоефективність у громадах II", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини місто Сєвєродонецьк виступає як місто-ментор з впровадження енергоефективності.

В рамках проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” 04 -05 грудня  2018 року у м.Чернівці відбулася річна конференція Проекту, у якій взяли участь фахівці відділу інвестиційної політики департаменту економічного розвитку міської ради.

Під час конференції представники міст-партнерів поділилися своїми досягненнями у впровадженні системи муніципального енергетичного менеджменту за підтримки консультантів Проекту, було проведено дискусійну панель на тему «Виклики в муніципальному енергоменеджменті», під час якої обговорювалися основні бар’єри на шляху впровадження енергоменеджменту.

Другий день конференції було присвячено унікальній сесії «метч-мейкінгу» між містами та компаніями, що надають послуги у сфері енергоефективності. Представники обох сторін мали змогу провести детальне обговорення актуальних потреб міст у сфері енергоефективності та можливих шляхів залучення компаній до співпраці в конкретних проектах, відбулося відвідування енергоефективних об'єктів міста Чернівці.

Матеріали семінару можна переглянути за посиланням

]]>http://misto-em.org.ua/event/richna-konferentsiya-proektu-energoefektyvnist-u-gromadah-ii/]]>