Проект GIZ «Енергоефективність в громадах» підбиває підсумки

26-04-2017

Покращення стандартів життя за рахунок підвищення енергоефективності у соціальній інфраструктурі стало головною темою міжнародної конференції «Зміни відбулися: підвищення стандартів за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі», яка відбулась  в м. Дніпро 21-22 березня 2017р.

Під час Конференції учасники обмінялися досвідом щодо покращення соціальної інфраструктури, впровадження систем енергоменеджменту, енергетичного моніторингу та бенчмаркінгу в містах-партнерах.

Учасники представили результати спільної роботи за проектами GIZ «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості вимушено переміщених осіб» та «Енергоефективність у громадах», а також було презентовано успішні напрацювання і здобутки 5 учасників проекту (Житомирського, Дніпропетровського, Полтавського, Чернівецького та Луганського консорціумів (на чолі з його лідером - м. Сєвєродонецьк). Сєвєродонецька міська рада представила свою презентацію про здобуті результати в сфері енергозбереження за період 2013-2016 роки, за що місто було відзначено сертифікатом від проекту GIZ «Енергоефективність у громадах», яким місту присвоєне звання «Energy expert».

Особливо роботу міста у цьому напрямку відмітив Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина ВОЛЬФҐАНҐ МЬОССІНҐЕР.

Довідково

Міжнародна конференція проходила під егідою Дніпропетровської обласної ради за фінансової підтримки Федерального міністерства міжнародного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в рамкам проектів українсько-німецького співробітництва «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» та «Енергоефективність у громадах», що впроваджуються Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Держенергоефективності.

У Конференції взяли участь заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Віктор Токаренко, начальник відділу енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Роман Радченко, представники центральних та обласних виконавчих органів влади, Генерального консульства ФРН в Донецьку, органів місцевого самоврядування, науково-дослідних установ і громадських організацій міст-партнерів обох проектів, а також українські та міжнародні експерти й консультанти в галузі енергоефективності та сталого розвитку міст.