Ефективний енергоменеджмент – запорука скорочення витрат і надання високоякісних енергетичних послуг

19-05-2017

Держенергоефективності висловлює свою повагу і дякує Сєвєродонецькій міській раді за участь у ІІІ Форумі Енергоефективного партнерства: "Енергетичний менеджмент: «Досвід кращих», який відбувся 27 квітня 2017 року у Києві.

Під час Форуму між Держенергоефективності та представниками місцевої влади відбулось підписання Меморандумів про партнерство у сфері енергоменеджменту.

Інформацію, а також фото та відео матеріали, ви зможете знайти за наступними посиланнями:

Публікаця про Форум - ]]>http://saee.gov.ua/uk/news/1729 ]]>

Підписання Меморандумів - ]]>http://saee.gov.ua/uk/news/1731]]>

Фото та відеозвіт - ]]>http://saee.gov.ua/uk/news/1740]]>         

Під час вітальної промови Голова Держенергоефективності Сергій Савчук наголосив: «Пріоритет України на цей рік – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах, яких в Україні на сьогодні 78 тис. Усі вони понад міру використовують енергоресурси, на оплату яких витрачаються мільйони гривень бюджетних коштів. Реалізація заходів з енергоменеджменту (а це можливість управляти енергетичними потоками) дозволяє до 20% зменшити енергоспоживання без капітальних інвестицій». 26 квітня 2017 р. уряд затвердив відповідне розпорядження, де йдеться, зокрема, про впровадження посад фахівців-енергоменеджерів, які віднині котролюватимуть раціональне споживання енергії в бюджетних установах.

«Енергоменеджмент» допомагає формувати системну енергетичну політику. І це – найважливіше завдання на сьогодні, оскільки енергетичний менеджмент – це моніторинг, контроль та оптимізація постачання й використання енергії. Його метою є скорочення витрат на енергію, забезпечення достатнього постачання енергії і надання високоякісних енергетичних послуг, таких як освітлення та опалення. Серед значних переваг впровадження системи енергоменеджменту – заощадження бюджетних коштів, підвищення ефективності використання енергоресурсів і підтримка місцевої економіки». Проект «Енергоефективність у громадах» розробив базу даних для моніторингу показників енергоефективності громадських будівель «Бенчмаркінг», яку буде передано Держенергоефективності у травні поточного року.