Другий семінар на тему: "Муніципальний енергетичний менеджмент для малих міст України"

07-08-2018

У проекті "Енергоефективність у громадах II", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини місто Сєвєродонецьк виступає як місто-ментор з впровадження енергоефективності.

В рамках проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” з 11 по 12 червня  2018 року у м. Добропіллі відбувся другий робочий семінар у якому взяли участь фахівці відділу інвестиційної політики департаменту економічного розвитку міської ради.

Під час семінару представники міст-партнерів: Сєвєродонецьк, Добропілля, Мирноград, Первомайський та Ізюм детально ознайомилися зі специфікою впровадження муніципального енергетичного моніторингу у містах та навчалися робити аналіз портфоліо наявних громадських будівель міста з метою визначення об’єктів, що необхідно модернізувати в першу чергу.

Матеріали семінару можна переглянути за посиланням  ]]>http://misto-em.org.ua/event/drugyj-praktychnyj-seminar-ii-klaster/]]>".