Держенергоефективність й Сєвєродонецька міська рада підписали меморандум про партнерство

31-10-2017

27 жовтня 2017 року у Сєвєродонецьку Луганської області фахівці Держенергоефективності презентували переваги впровадження енергоменеджменту в об’єктах бюджетної сфери регіону.

Зокрема, у 2014 року у м. Сєвєродонецьку рішенням міської ради затверджено концепцію енергоменеджменту. З 2015 року у 57 бюджетних установах міста здійснюється енергомоніторинг.

Про безперечні переваги енергоменеджменту наголосила начальник відділу інвестиційної діяльності департаменту економічного розвитку Вітченко Ольга.

Міська влада Сєвєродонецька і надалі буде продовжувати роботу у сфері енергоменежменту у співпраці з Держенергоефективності. Відповідний меморандум, підписаний Головою Держенергоефективності С.Савчуком, вручено в.о. першого заступника мера міста Сергію Зарецькому в рамках семінару.

Метою співробітництва є об’єднання та координація зусиль сторін щодо здійснення низки (місцевих) управлінських рішень для досягнення максимально ефективного використання енергоносіїв бюджетними установами, що фінансуються з місцевих бюджетів та зниження енерговитрат, що дозволить впровадити системи енергоменеджементу на підставі системного підходу та створити належні стимули, не збільшуючи при цьому видатки з бюджету.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України надаватиме консультації, сприятиме підготовці енергоменеджерів, запровадить національну систему моніторингу функціонування систем енергоменеджменту в бюджетних установах, створить відкриту базу даних енергетичних характеристик таких будівель, а також перелік успішних історій з цього питання. Також планується запровадити рейтингову оцінку діяльності бюджетних установ у сфері енергоефективності.

]]>http://saee.gov.ua/uk/news/2027]]>