Звернення Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

26-04-2017

Шановні сєвєродончани!

26 квітня 1986 року сталася велика техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції. У цей сумний і трагічний день ми співчуваємо всім, кому довелося відчути на собі це жахіття. Катастрофа залишила по собі не лише постраждалі території, забруднене довкілля, а й погіршила здоров’я багатьох людей, відібрала найцінніше – життя приборкувачів мирного атома, що вийшов з-під контролю.

Чорнобильська трагедія мала б більш руйнівні наслідки для всього людства, якби тисячі наших співвітчизників не перемогли незримого ворога. Серед тих, хто закривав собою світ від атомної біди, були і сєвєродончани. Ми пам’ятаємо мужність і самовідданість учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ризикуючи здоров’ям і життям, ви виконали свій обов’язок і запобігли подальшому поширенню згубних радіоактивних викидів.

Ми зичимо всім тим, кого чорним крилом торкнулося чорнобильське лихо, і їх родинам здоров’я, щастя і благополуччя на довгі роки! Великий уклін і пошана вам, дорогі ліквідатори-чорнобильці!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради