Звернення секретаря міської ради, в.о. міського голови Ігоря Буткова з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20-02-2017

Цього дня ми вшановуємо подвиг учасників Революції Гідності та увічнюємо пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Життя забрано у відважних, сильних духом і стійких громадян, які, захищаючи ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини з вірою у гідне майбутнє України.

Хай пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу в побудові кращого життя для жителів нашого міста та держави.

Кожен з нас повинен зробити свій внесок в укріплення миру і злагоди – заради розбудови такої України, про яку мріяли Герої Небесної Сотні. Тож нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух та віру в краще майбутнє.

Пам’ятаймо: Герої не вмирають! Вони назавжди залишаться в наших серцях!

Секретар міської ради, в.о. міського голови Ігор Бутков