Звернення міського голови В.В. Казакова з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

26-04-2018

Шановні сєвєродончани!

26 квітня 1986 року сталася велика техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції. Це сумний і трагічний день, і ми співчуваємо всім, хто на собі відчув жахливу дію радіації. Неодмінно дякуємо учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та вшановуємо пам'ять загиблих приборкувачів мирного атому, що вийшов з під контролю.

Катастрофа залишила по собі не лише постраждалі території, забруднене довкілля, а й відібрала життя та зіпсувала здоров’я багатьох людей. Якби тисячі наших співвітчизників не перемогли незримого ворога, ця трагедія мала б надруйнівні наслідки для всього людства. Серед тих, хто закривав собою світ від атомної біди, були й сєвєродончани.

Ми пам'ятаємо мужність і самовідданість учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ризикуючи життям і здоров'ям, ви виконали свій обов'язок і запобігли подальшому поширенню радіації. Низький уклін і шана вам, дорогі ліквідатори-чорнобильці!

З повагою, міський голова В.В. Казаков