ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, голови  Луганської обласної державної адміністрації - Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

17-02-2017

Депутати Сєвєродонецькької міської ради та мешканці міста Сєвєродонецька занепокоєні складною ситуацією, що склалася через торгівельну блокаду залізничних шляхів із постачання палива з непідконтрольної території на Луганську (м. Щастя) та Слов’янську ТЕС, які є виробниками та постачальниками електроенергії в Луганській і Донецькій областях та безпосередньо у місто Сєвєродонецьк, в якому мешкає більше 100 тисяч мирних громадян та близько 60 тисяч громадян – вимушених переселенців з окремих районів Донецької та Луганської областей, які тимчасово непідконтрольні українській владі.

На початок лютого 2017 року на паливних складах Луганської (м. Щастя) та Слов’янської ТЕС твердого палива залишилося на два-три тижні. Альтернативних джерел постачання електроенергії такої потужності не має. Декілька осіб, які розташувались на залізничних шляхах з непідконтрольних територій, вважають, що ведуть боротьбу з «корупційним бізнесом», а як у цій ситуації бути громадянам, якщо без електропостачання залишаться об’єкти інфраструктури населених пунктів і промислові об’єкти областей, міста, у тому числі оселі, дитячі садки, школи тощо.

Ми звертаємось до Вас з проханням про втручання в цю складну ситуацію. Люди в Сєвєродонецьку вболівають за мирне життя в Україні, вони пережили складні часи в 2014 році, коли Сєвєродонецьк був у центрі активної фази антитерористичної операції. Але населення міста не втратило віри в мирне життя .

Просимо Вас втрутитися в ситуацію з метою не залишити без електропостачання людей - мешканців мирного міста та відновити постачання палива на Луганську (м. Щастя), Слов’янську ТЕС та на інші електростанції України, що є виробниками та постачальниками електроенергії.

За дорученням

26-ї (позачергової) сесії

Сєвєродонецької міської ради VII скликання

Секретар ради, в.о. міського голови І.М. Бутков