Зустріч Вячеслава Ткачука з молоддю Сєвєродонецька

26-07-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з представники Молодіжного парламенту при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради на чолі з головою Парламенту Олегом Бутковим та представниками Молодіжної ради при Луганській  облдержадміністрації.

На початку зустрічі Вячеслав Ткачук наголосив: "Міська влада, депутатський корпус та взагалі наша команда зацікавлені в розвитку молодіжного руху в Сєвєродонецьку. Ви молоді, перспективні, цілеспрямовані та з активною громадянською позицією. Ви – майбутнє нашого міста та нашої держави. Саме ви - молодь - у майбутньому будете мерами, губернаторами та президентами нашої держави. І Сєвєродонецьку потрібні ваші ініціативність, сучасні знання та свіжий погляд на вирішення проблем молоді. А найголовніше - ви бажаєте внести особистий вклад в розвиток Сєвєродонецька та Луганської області. У вас є бачення, як реалізувати молодіжну політику, а ми маємо життєвий та професійний досвід. Тому спільно, зусиллями молоді та влади, ми можемо зробити більше, краще і цікавіше».

Голова Молодіжного парламенту Олег Бутков зазначив: «Існує міська цільова програма  «Молодь Сєвєродонецька» і ми могли б внести свої пропозиції та бачення  напрямків її реалізації і тим самим відбудеться консолідація молоді та влади».

Присутні обговорили можливі напрямки співпраці в реалізації перспективних проектів і ідей, створення у місті Молодіжного Хабу. Вячеслав Петрович підкреслив, що Молодіжний Хаб може стати одним із напрямків реалізації молодіжних та  соціальних ініціатив: «Нашому місту потрібен такий громадський простір під відкритим небом для всіх верств населення».

Зустріч відбулася плодотворною і конструктивною та послужила зміцненню контактів. Сторони домовилися про найближчі зустрічі з обговорення молодіжних питань у  більш розширеному форматі за участю депутатів та членів виконкому міськради, представників комунальних закладів і установ, громадських організацій та політичних партій.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере