Змагання. Рекорди. Нагороди

31-10-2018

З 26 по  27 жовтня 2018 року в м. Лимані відбулась відкрита командна  першість м. Лиману з дзюдо серед юнаків 2004-2006 р.н та юнаків 2007-2008 р.н. На змаганнях були присутні  команди Харкова, Донецької, Луганської  областей (Сєвєродонецьк та Рубіжне) – усього понад 20 команд.

КДЮСШ 1 представила 2 команди дзюдоїстів. Юнаки 2004-06 р.н. посіли 4 місце, поступившись команді дзюдоїстів з Мирнограда (Донецька область), а молодші юнаки (2007-08 р.н.) у завзятій боротьбі перемогли дзюдоїстів з Покровська та посіли 3 місце.

Склад команди, яка посіла 3 місце:

Бурков Матвій

Шевченко Микита

Макешин Назар

Мартовицький Олексій

Петров Марк

Кисильов Олег

Самарський Михайло

Тренер Олександр Тарєльник.

27 жовтня 2018 року в КДЮСШ 1 (м. Сєвєродонецьк) відбувся щомісячний  турнір вихідного дня з тенісу. У ньому взяли участь тенісисти КДЮСШ 1 та Луганської обласної СДЮСШОР «Олімпійська надія».

молодша група

1 м - Зінченко Маша; 2 м - Шаповалова Маша; 3 м - Нехорошева Ксюша

середня група

У цій групі тенісистам КДЮСШ  1 дісталася лише одна золота медаль - Хорольському Дмитр.

старша група

1 м - Стрижак Олеся; 2 м - Воронцевич Єгор; 3 м - Ібрагімова Каміла.

27.10.2018р. у м. Кремінній відбувся Кубок Луганської області з велоспорту на шосе «XVIII Меморіал Заслуженого тренера України Кошелєва М.І.».

Спортсмени всіх вікових категорій змагалися в індивідуальній гонці на 7,5 км. Вихованці КДЮСШ 2 показали високі результати. Серед юнаків 2006 р.н. та молодше Данило Сурженко став срібним призером змагань, Олексій Самойлов завоював бронзу.

Серед юнаків 2002-2003р.н. Павло Бондаренко став переможцем, Кирило Чмир трохи поступився товаришу та посів друге місце.

У категорії «Дівчата, юніорки, жінки» Олександра Близнюк виборола срібну винагороду. Сєвєродончанин Артем Зуєнко став чемпіоном змагань серед дорослих.

Юних спортсменів підготували тренери-викладачі: Євген Ігнатов та Андрій Фурман.

Відділ молоді та спорту