Ви тут:

Змагання. Рекорди. Нагороди

31-01-2019
Категорія: 

Дзюдо

27 січня 2019 року в м. Рубіжне  відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед кадетів до 18 років та молоді до 23 років.

У турнірі взяли участь  команди Луганської та Донецької областей – понад 150 дзюдоїстів.

Вихованці КДЮСШ 1 гідно виступили на цих змаганнях:

1 місце посів Мороз Данило в ваговій категорії 90 кг. 2 місця у Щербак Іллі та Величко Максима, 3 місце у Кулєшова Дениса.

Також відбулася першість Луганської обласної федерації дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-08, 2009-11 р.н. з дзюдо.

В нашої команди 4 золотих медалі: Макешин Назар, Галенко Матвій, Бурков Матвій та Мартовицький Олексій.

4 срібних: Аскєров Руслан, Бєлов Віталій, Макєшин Захар та Мартовицький Михайло.

7 бронзових медалей.

Тренер - Олександр Тарєльник.

 

Бокс

25-26 січня 2019 року в м. Рубіжне відбувся 42-й традиційний турнір з боксу, присвячений звільненню м. Рубіжне від фашистських загарбників.

В турнірі взяли участь команди Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Старобільська. Усього – понад 110 боксерів.

Вихованці КДЮСШ 1 гідно виступили на цих змаганнях. У команди КДЮСШ 1 6 золотих медалей (Сєбєлєв Гліб, Чичулін Данило, Рабочий Давид, Пригода Артем, Дорофєєв Кирило та Луньов Микита). 2 місце здобув Тельнов Владислав. 6 бронзових медалей.

Тренери: Вадим Слєпньов та Сергій Рижий.

 

Гімнастика спортивна

24-26.01.2019 р. в м. Рубіжне відбулася Відкрита першість з гімнастики спортивної, присвячена 76-й річниці  визволення м. Рубіжного від фашистських загарбників і пам’яті тренера А.М. Ратова.

У змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з міст: Сєвєродонецька, Рубіжного, Києва, Бахмуту, Лисичанська, Кремінної.

Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 21 медаль, а саме: 8 золотих, 7 срібних та 6 бронзових. Переможцями першості у своїх розрядах стали: Олександр Загайнов (ІІ розряд), Кирило Нікітін (І розряд), Олександр Кореневич (ІІІ юнацький розряд), Кіра Бершинська та Аріадна Білобородько (ІІ юнацький розряд), Діана Уварова (І юнацький розряд), Анастасія Гончарова та Владислава Шевченко (ІІІ розряд). Учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними  подарунками.

Спортсменів підготували: Геннадій Шатохін, Любов Дорофеєва, Катерина Данильченко, Ірина Мерзлікіна.

 

Футбол

       26.01.2019 р. команди-юнаків провели другий тур Чемпіонату Луганської області з футзалу 2019 серед команд-юнаків 2006-2007, 2008-2009 років народження на виїзді, де обидві вікові категорії перемогли команди ДЮСШ Рубіжне: 2006-2007 р.н. з рахунком 1:0, 2008-2009р.н. з рахунком 3:1.

       Юнаків тренують Андрій Микитченко та Євген Сімбірьов.

 

       24-25.01.2019 р. на спортивній базі КДЮСШ-1 наші хлопці продовжили участь у Відкритому турнірі з футзалу «Дитяча ліга Асоціації футзалу Луганської області» сезон 2018-2019р.

       Команди юнаків 2010-2011 та 2008-2009 років народження змагалися з сєвєродонецькими командами «Тигри».

       Юнаки 2010-2011р.н. грали двома складами та перемогли суперників з рахунком 3:1 та 3:0.

Турнирная таблица "Дитяча ліга" Вікова група 2010-2011 р.н.

Команда

И

В

Н

П

Г

РГ

О

1

 

]]>КДЮСШ Сєвєродонецьк 2010]]>

4

4

0

0

24-4

20

12

2

 

]]>ФК Тигри 2010]]>

4

3

0

1

25-5

20

9

3

 

]]>КДЮСШ-2 Сєвєродонецьк 2010]]>

4

2

0

2

7-11

-4

6

4

 

]]>ДЮСШ-2 Рубіжне 2010]]>

2

1

0

1

4-8

-4

3

5

 

]]>ДЮСШ Рубіжне 2010]]>

3

1

0

2

6-8

-2

3

6

 

]]>Прорив 2010]]>

2

0

0

2

1-8

-7

0

7

 

]]>ФК Тигри-2 2010]]>

3

0

0

3

1-24

-23

0

      Не відставали юнаки 2008-2009 р.н., завершивши матч з розгромним рахунком 5:0.

       Результати всіх матчів можна подивитись на сайті: ]]>http://futsal.lg.ua/]]>  (ДИТЯЧА ЛІГА за віковими категоріями).

                          Турнирная таблица Дитяча ліга" Вікова група 2008-2009 р.н.

Команда

И

В

Н

П

Г

РГ

О

1

 

]]>ДЮСШ Сєвєродонецьк 2008]]>

6

4

1

1

21-6

15

13

2

 

]]>«Шахтар» Гірське 2008]]>

5

3

1

1

15-13

2

10

3

 

]]>ФК Тигри 2008]]>

4

2

0

2

12-16

-4

6

4

 

]]>Прорив Сєвєродонецьк 2008]]>

7

1

1

5

14-23

-9

4

5

 

]]>ДЮСШ Рубіжне 2008]]>

2

1

0

1

5-4

1

3

6

 

]]>ДЮСШ Лисичанськ 2008]]>

3

0

3

0

7-7

0

3

7

 

]]>Колос Новоайдар 2008]]>

1

0

0

1

1-6

-5

0

         Тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Всеволод Семенов.

 

27.01.2019р. у Льодовому Палаці Спорту змагались найстарші вихованці відділення футболу (юнаки 2002-2003р.н.), які для підвищення рівня спортивної майстерності змагаються у Кубку м. Сєвєродонецька з футзалу серед дорослих команд.

У змаганнях беруть участь 9 команд: «Винарь», «NRC», «Екодім», «Імпульс», «Інваспорт», «Лугексперт-2», «Патруль», «Квазар-2» та юнаки КДЮСШ 2.

У цьому матчі наші хлопці здобули перемогу у команди «Екодім» з рахунком 2:1.

Результати всіх матчів можна подивитись на сайті: ]]>http://futsal.lg.ua/]]> (ЧЕТВЕРТА ЛІГА).

Турнирная таблица

Команда

И

В

Н

П

Г

РГ

О

1

 

]]>КДЮСШ 2]]>

10

8

2

0

49-23

26

26

2

 

]]>Винарь]]>

7

6

0

1

32-15

17

18

3

 

]]>NRC]]>

7

5

0

2

34-33

1

15

4

 

]]>Екодім]]>

7

4

1

2

25-13

12

13

5

 

]]>Імпульс]]>

7

2

2

3

26-21

5

8

6

 

]]>Інваспорт]]>

9

2

1

6

33-42

-9

7

7

 

]]>Лугэксперт-2]]>

6

1

1

4

19-34

-15

4

8

 

]]>Патруль]]>

7

1

1

5

16-28

-12

4

9

 

]]>Квазар-2]]>

8

1

0

7

22-47

-25

3

            Команду тренує тренер-викладач Всеволод Семенов.

            Відділ молоді та спорту

Рейтинг: 
Голосов пока нет
183
0