Ви тут:

ЗМАГАННЯ. РЕКОРДИ. НАГОРОДИ

29-11-2018
Категорія: 

Гімнастика спортивна

23 листопада у спортивному залі КДЮСШ №2 відбулася відкрита першість міста з гімнастики. За нагороди боролися представники Сєвєродонецька, Добропілля та Бахмута. Змагання проводилися за програмою особистого заліку. Високий рівень підготовки продемонстрували наші вихованці. За програмами ІІІ юнацького розряду Олександр Кореневич і Аріадна Бєлобородько стали переможцями, Кіра Бершанська – срібною призеркою; І юнацького розряду винагороди здобули за 1-е місце Владслава Комарницька, Діана Уварова та Михайло Кореневич, за 2-е – Катерина Півень, за 3-є – Алевтина Данильченко та Андрій Пащенко.

За програмами ІІІ розряду золоті медалі вибороли Владислава Шевченко, Анастасія Гончарова та Платон Шматько, срібні – Ксенія Шарпар та Ганна Гаркушина, бронзову – Анастасія Левчук; ІІ розряду «золото» – у Яни Романенко та Олександра Загайнова, «срібло» – у Ірина Лінник, «бронза» – у Єлизавети Щербак.

До складу суддівської бригади увійшли не тільки кваліфіковані фахівці, але й запрошені ветерани спорту з гімнастики спортивної та випускники відділення спортивної школи.

Усі призери і переможці змагань нагороджені грамотами та медалями КДЮСШ №2 відділу молоді та спорту.

Підготували учасників змагань Катерина Володимирівна Данильченко, Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва.

Футбол

У неділю, 25 листопада, відбулися півфінал та фінал турніру з футболу «Майбутні чемпіони» серед найменших юнаків 2010-2011 р. н., де наші хлопці змагалися двома командами.

У турнірі взяли участь шість команд: «Мрія» (м. Куп’янськ), «Шахтар» (м. Щастя), «Тигри» і «Прорив» (м. Сєвєродонецьк), ДЮСШ (м. Рубіжне) і ДЮСШ (м. Старобільськ).

Команда №2 (новачки спортшколи) боролася за 5-е місце, зігравши дві гри. У команди з Рубіжного вона виграла з рахунком 2:0, а у команди «Мрія» з Куп’янська здобула перемогу по пенальті.

Команда №1 боролася за перемогу. У півфіналі вона обіграла команду ДЮСШ (м. Старобільськ) з рахунком 3:1, а фінальний матч і з командою «Тигри» (м. Сєвєродонецьк) закінчила з нічийним рахунком 1:1, але перемогла по пенальті.

Кращим бомбардиром визнано Данила Аксамита, який забив за весь турнір вісім голів.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями і кубками Сєвєродонецької міської федерації футболу.

Тренери-викладачі Євген Володимирович Сімбірьов та Всеволод Олександрович Семенов.

 

24 листопада відбулися дві товариські зустрічі футболістів на виїзді. Команда юнаків 2007 р. н. у м. Новопскові зіграла дві переможні гри, не залишивши жодних шансів суперникам: перша відбулася з командою з Новопскова з рахунком 9:2, друга – з командою «Прорив» з Сєвєродонецька з рахунком 8:1.

Команда юнаків 2005-2006 р. н. посіла друге місце у зустрічі. Вона : здобула перемогу у команди «Прорив» з Сєвєродонецька з рахунком 6:0 та зіграла з нічийним рахунком з командою з Новопскова 3:3.

Тренер-викладач Андрій Сергійович Микитченко.

Команда-юнаків 2008-2009 р. н. відвідала суперників у м. Гірське. Наші хлопці не залишили господарям жодного шансу на перемогу, закінчивши матч з рахунком 8:3.

Тренер-викладач Євген Володимирович Сімбірьов.

 

Легка атлетика

24 листопада у Бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» пройшли відкриті обласні змагання за програмою двоборства з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004, 2005, 2006 р. н.

У них взяли участь спортсмени з 16 команд Донецької та Луганської областей. Вихованці нашої КДЮСШ №2 як завжди повернулися з перемогами, виборовши 15 медалей різного ґатунку: 3 золотих, 9 срібних та 2 бронзові.

Золоті медалі здобули:

в бігу на 60м/60 з бар’єрами – Владислав Безручко,

в бігу на 60м/стрибки у довжину – Даніелла Гречишкіна,

в бігу на 60м/800м – Владислав Воєводін.

Володарями «срібла» стали:

в бігу на 400м/200м – Святослав Савчук,

в бігу на 60м/200м – Едуард Шумський,

в бігу на 400м/100м – Анастасія Платонова,

в бігу на 60м/стрибки у довжину – Анастасія Козаченко, Олександр Клименко, Ерік Демченко, Ілля Хріпунов та Маргарита Ляшенко.

Бронзових медалей в бігу на 60м/стрибки у довжину удостоєні Єгор Таратута і Микита Батуров.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, призами і кубками відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області.

Підготували учасників змагань Микола Іванович Трембач, Станіслав Юрійович Кулєш та Наталія Анаталіївна Жепка.

 

Теніс

З 19 по 23 листопада в Одесі відбувся турнір з тенісу «Фортуна 15» серед юнаків та дівчат до 14 років. Позмагатися у ньому виявили бажання більше 50 тенісистів з Нової Каховки, Києва, Харкова, Сєвєродонецька, Кривого Рогу, Ізмаїлу, Львова, Рівного.

Команда КДЮСШ №1 також брала участь у цьому турнірі.

Анна Веревська посіла 3-є місце в парі.

24 листопада в КДЮСШ №1 відбувся щомісячний турнір з тенісу вихідного дня. У ньому взяли участь вихованці КДЮСШ №1 та Луганської обласної СДЮСШОР «Олімпійська надія».

Змагання проводились у 3-х вікових групах – змішаний розряд (хлопці та дівчата).

У групі до 10 років та до 12 років вихованці КДЮСШ №1 Віка Анцифірова та Дмитро Хорольський посіли 1-е місце. У віковій категорії до 14 років усі призові місця здобули вихованці КДЮСШ №1: «золото» – у Єгора Воронцевича, «срібло» – в Олександра Заярного, «бронза» – в Олександра Хорольського.

 

Скелелазіння

22-25 листопада в м. Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (вид болдерінг та швидкість). У турнірі брали участь найсильніші скелелази України.

Представники нашого міста Роман Савка та Микита Аврамов посіли 4-е і 5-е місце у розділі болдерінг.

З 23 по 25 листопада в м. Харкові відбувся відкритий чемпіонат області зі скелелазіння 2011-2012, 2007-2008 р. н.

У віковій категорії 2011-2012 р. н. Вероніка Артеменко посіла 2-е місце в програмі швидкість та 3-є – у програмі складність.

2-е місце у програмі складність здобув Матвій Поливаний.

У віковій категорії 2007-2008 р. н. 2-е місце виборола Ярослава Поліщук (болдерінг).

Тренує юних скелелазів Тетяна Герасичкіна.

 

Бокс

24-25 листопада у Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ №1 відбувся турнір з боксу пам’яті тренера з боксу облради «Динамо» Валерія Плотникова. На нього прибули боксери з Рубіжного, Лисичанська , Сєвєродонецька та Києва.

Спортсмени КДЮСШ №1 завоювали п’ять перших місць у своїх вікових та вагових категоріях.

Володарями «золота» стали Данило Чичулін, Леонід Косенко, Давид Рабочий, Микита Хрипко та Артем Погорєлов, 2-е місце посів Роман Савочкін, 3-є – Артем Костомаров та Кирило Дорофєєв.

Тренер Вадим Слєпньов.

Волейбол

23 листопада в Сєвєродонецьку відбувся відкритий чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з волейболу серед дівчат 2002 р. н. і молодше. У змаганнях брали участь 8 команд (97 учасників) із Старобельська, Попасної, Новопскова, Новоайдару, Білокуракіного, Сєвєродонецька (дві команди) і Рубіжного.

За результатами змагань 1-е місце виборола сєвєродонецька команда КДЮСШ №3 (тренер – Юрій Миколайович Колобов). Кращим гравцем команди визнана Софія Вавілихіна.

 

Відділ молоді та спорту міськради

Рейтинг: 
Голосов пока нет
277
0