Змагання. Рекорди. Нагороди

25-10-2018

20 жовтня 2018 року відбувся завершальний тур Чемпіонату Луганської області з футболу 2018-2019 серед юнаків 2002-2003 р.н. (зональні змагання І коло).

Команда юнаків 2002-2003 р.н. зіграла останню гру дома з командою м. Рубіжне з нічийним рахунком 0:0. Обидві команди є найсильнішими у своїй групі, тому жодна з них не дозволила собі помилитися.

Тренер-викладач  Всеволод Семенов.

19-20 жовтня 2018р. в м. Кремінна на Відкритому чемпіонаті Луганської області з легкої атлетики серед міст, районів серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодші такі вихованці КДЮСШ 2 стали переможцями: Гліб Ємець (біг на 600м), Артем Сурков (штовхання ядра, біг на 1000м., естафета 4*100м., метання спису), Ерік Демченко (біг на 60м., стрибки у довжину), Маргарита Ляшенко (стрибки у довжину та висоту, потрійний), Владислав Воєводін (біг на 300м., стрибки у висоту). Також були завойовані 5 срібних та 10 бронзових медалей в особистому заліку змагань.

Команда чоловіків у естафеті 4*100м здобула перемогу, жінки завоювали бронзу.

У командному заліку вихованці КДЮСШ 2 вибороли золото.

Тренери-викладачі Наталія Жепка, Микола Трембач та Станіслав Кулєш.

18 жовтня 2018 року у спортивній залі КДЮСШ-3 проходили змагання Кубку Луганської області з баскетболу серед юнаків 2001 – 2002 р.н. та молодші.

Організацію з підготовки та проведенню змагань здійснювали Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганське обласне відділення (філія) КФВС МОН України, та Гражданська організація «Луганська обласна федерація баскетболу».

У змаганнях брали участь 4 команди юнаків (понад 60 учасників) з міст: Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.

Команда юнаків м. Сєвєродонецьк-І зіграла з командою м. Рубіжне з рахунком 36 : 23  і посіла І місце. Відповідно ІІ місце – м. Рубіжне; ІІІ місце – м. Лисичанськ.

У номінації «Яскравий гравець» Чемпіонату Луганської області були відзначені: Сорочайкин Роман (Сєвєродонецьк-І); та Бутенко Ілля (Сєвєродонецьк-ІІ).

З 20 по 21 жовтня 2018 р. в  м. Сєвєродонецьку на вежі (передмістя в районі Олександрівки) відбувся Фестиваль «Скелелазіння для всіх». Організаторами фестивалю виступили Сєвєродонецька Федерація альпінізму та скелелазіння, а також тренери зі скелелазіння КДЮСШ 1. Фестиваль проводився вперше і зібрав понад 70 осіб. Участь у цьому заході взяли як спортсмени-скелелази так і любителі, а також спортсмени з тенісу настільного.

Змагання проводилися з лазіння на швидкість, на важкість, а також «Домбайські зв'язки».

1-й день проходили змагання лазіння на трудність:

2008 р.н. і молодше

1 - Макогон Юлія; 2 - Нефедова Ксенія; 3 – Криворотова Василина

1 – Клочко Гліб; 2 – Гудим Єлисей; 3-Абрамкін Микита

2007-2006 р.н.

1 – Пащук Ярослава; 2 – Зомарєва Катерина; 3 – Віхрова Олександра

1 – Теряник Артемій; 2 – Шутько Марк ; 3 – Макогон Владислав

2005 р.н. і старше

1-Нефьодова Юлія ; 2 – Каритна Настя ; 3 – Безрукова Ольга

1 – Веслогузов Дмитро ; 2 – Мишко Олексій ; 3 – Аврамов Микита

2-й день –лазіння на швидкість та «Домбайские зв'язки»:

2008 р.н. і молодші

1 - Макогон Юля ; 2 - Нефьодова Ксенія; 3 - Дарина Калмикова;

1 - Абрамкин Нікіта; 2 - Гудим Єлисей; 3 - Клочко Гліб;

2007-2006 р.н.

1 - Віхрова Олександра; 2  -Зомарева Катерина; 3 - Пащук Ярослава;

1 - Теряник Артемій; 2 - Шутько Марк; 3 - Макогон Владислав

2005 р.н. і молодше:

1 - Нефьодова Юлія; 2 - Каритна Анастасія; 3 - Безуглова Ольга;

1 - Мішко Олексій; 2 - Кисліцин Ярослав ; 3 - Аврамов Микита

У категорії «Домбайські зв'язки»:

1 місце посіли Євген Чеботар та Олексій Соколов;

2 місце - Андрій Перепелиця та Олег Харченко.

Відділ молоді та спорту