Ви тут:

Змагання. Рекорди. Нагороди

20-11-2018
Категорія: 

17-18.11.2018 року у лісному масиві селища Щурове (Лиманський район) спортсмени КДЮСШ 3 (18 учнів) брали участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на дистанціях з паркового орієнтування за вибором. «VI Кубок ROTeamFox» (3 – 4 етапи), присвячений Дню Гідності та Свободи в Україні.

На змагання з’їхались 100 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей: Сєвєродонецьк,  Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь.

Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснював Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Донецької області і Донецька обласна Федерація спортивного орієнтування Донбасу. За характером змагання були особистими. Контрольні пункти були обладнані стандартними призмами 30х30 та електронною станцією.

17 листопада 2018 р. наші спортсмени змагалися на середній дистанції в заданому напрямку і показали такі результати:        

- вихованці тренера-викладача Костіної Олени, які виступали по групі: Ж-16 – Колмичек Дар’я - І місце; Ч-14 – Сорока Михайло - І місце; Дацко Єлизар - ІІ місце; Ч-16 – Яшник Данило - ІІІ місце; Ч-21 – Пузанов Кирило - ІІІ місце

- вихованці старшого тренера-викладача Шунякова Володимира, які виступали по групі Ч-16 – Онопко Данило - І місце; Ж-12 – Чуркіна Дар’я - ІІ місце; Ж-16 – Коропова Вікторія - ІІ місце;

18 листопада 2018 р. також наші спортсмени змагалися на дистанції за вибором і показали такі результати:    

- вихованка тренера-викладача Куценко Олени які виступали по групі: Ж-12 – Сирих Олександра - ІІ місце;

- вихованці тренера-викладача Костіної Олени, які виступали по групі: Ж-12 – Пилипенко Юлія - ІІІ місце; Ж-16 – Колмичек Дар’я - І місце; Куценко Дар’я - ІІ місце;  Ч-14 – Дацко Єлизар - ІІ місце; 

- вихованці старшого тренера-викладача Шунякова Владимира, які виступали по групі  Ч-14 – Костін Данило - ІІІ місце; по групі Ч-16 – Онопко Данило - ІІІ місце; Ж-12 – Чуркіна Дар’я - І місце; 

Тренери-викладачі також брали участь у цих змаганнях:

Костіна Олена по віковій групі Ж-21 у перший день посіла ІІ місце, а в другий – ІІІ м.;

Шуняков Володимир по віковій групі Ч-35 обидва дні посів ІІ місце.

Спортсмени, які посіли І–ІІІ місця, були нагороджені грамотами та медалями Донецької обласної Федерації спортивного орієнтування Донбасу. Призери за підсумками найліпших трьох етапів із чотирьох нагороджувались дипломами та медалями «VI СUР TЕАМ FОХ - 2018». Також на фініші кожного етапу учасникам змагань видавались солодкі подарунки.

           

17 листопада 2018 року в м. Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області  з боротьби самбо серед чоловіків та жінок.

На змаганнях були присутні  команди  Луганської  області. Усього - понад 80 учасників.

КДЮСШ 1  представила свою команду на цьому чемпіонаті.

Розділ «спортивне самбо»:

Щербак Ілля посів 1 місце в своїй ваговій категорії.

Другі місця в цьому чемпіонаті здобули Величко Максим та Мороз Данило

Мороз Данило посів 2 місце також у розділі «бойове самбо».

17 листопада 2018 р. також відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-07 та 2008-10 р.н. (Усього взяли участь понад 60 учасників).

На рахунку вихованців КДЮСШ 1 три золоті медалі: Величко Матвій, Кісільов Олег та Рисухін Богдан.

5 срібних медалей: Дашдаміров Рамі, Шевченко Микита, Самарський Михайло, Макєшин Назар та Бєлов віталій.

6 бронзових медалей: Макєшин Захар, Ярошевич Данило, Щербак Микита, Мартовицький Олексій, Тулінов Тимур та Петров Марк.

Тренер Олександр Тарєльник.

 

17 листопада у Бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулась серед ДЮСШ Матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2001-2002 років народження.

У змаганнях взяли участь близько трьохсот спортсменів з 16 команд Донецької та Луганської областей. Зокрема команди КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮСШ «Старт», ДЮСШ м. Краматорська, ДЮКФП-2 міста Краматорська, комунального закладу «Лисичанська МДЮСШ», КМ ДЮСШ м. Слов’янська, КДЮСШ м. Слов’янська, ДЮСШ «Колос» Слов’янського району, КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецька, ДЮСШ м. Вугледар, ДЮСШ м. Торецька, ДЮСШ м. Костянтинівка, ОКДЮСШ м. Дружківка.     Вихованці КДЮСШ 2 вибороли 18 медалей різного ґатунку: 5 золотих, 10 срібних та 3 бронзових медалей.

Золоті медалі здобули:

В бігу на 60м: Лілія Удовиченко, Олександр Рязанцев.

В бігу на 300м: Лілія Удовиченко, Олександр Рязанцев.

В бігу на 600м: Артем Сурков.

Срібні медалі:

В естафеті 4*200м: Катерина Лядська, Аріна Коротун, Ігнат Комплектов, Данило Мерщанський.

В бігу на 300м: Ігнат Комплектов.

В бігу на 60м: Данило Мерщанський.

У стрибках у висоту: Ілля Утросін, Олександра Стрижак.

У потрійному стрибку: Єлизавета Ляшенко, Денис Назаренко.

Бронзові медалі:

В бігу на 300м: Данило Мерщанський.

В бігу на 600м: Анастасія Козаченко.

У потрійному стрибку: Олександра Стрижак.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, призами та кубками відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області.

Підготували учасників змагань Микола Трембач, Станіслав Кулєш та Наталія Жепка.

 

У неділю, 18 листопада, на спортивній базі КДЮСШ 1 стартував дитячий турнір з футболу «Майбутні чемпіони». У турнірі брали участь найменші юнаки – 2010-2011 р.н.: «Мрія» м. Куп’янськ, «Шахтар» м. Щастя, «Тигри» м. Сєвєродонецьк, ДЮСШ м. Рубіжне, «Прорив» м. Сєвєродонецьк, ДЮСШ м. Старобільськ. 

Команда № 2 наших хлопців (новачки спортшколи) зіграла три гри: перша гра з командою «Мрія» м. Куп’янська з нічийним рахунком 0:0, друга гра з командою «Шахтар» м. Щастя - також з нічийним рахунком 1:1, у третій грі з командою «Тигри» м. Сєвєродонецьк поступилися з рахунком 2:0.

Команда № 1 також зіграла три гри, але переможні. З командою «Прорив» м. Сєвєродонецьк - з рахунком 10:0, з ДЮСШ м. Старобільська - з рахунком 1:0 та з ДЮСШ м. Рубіжне з рахунком 5:0, вийшовши до півфіналу.

Півфінал та фінал турніру відбудеться 25 листопада.

Тренери-викладачі: Євген Сімбірьов та Всеволод Семенов.

 

17 листопада в КДЮСШ 2 відбулися відбіркові змагання з важкої атлетики для формування збірної команди міста на Чемпіонаті Луганської області, який відбудеться 15 грудня 2018 року.

 Збірну команду міста будуть представляти такі учні:

Пантелєєв Ілля – вагова категорія 45кг.

Мартиненко Богдан – вагова категорія 49кг.

Покотілов Андрій – вагова категорія 55кг.

Фабричний Вадим – вагова категорія 55кг.

Запорожський Данило – вагова категорія 55кг.

Ферт Гліб – вагова категорія 61кг.

Кошовий Данило – вагова категорія 61кг.

Хохлов Іван – вагова категорія 73кг.

Безуглов Віталій – вагова категорія 89кг.

Дікарєв Давид – вагова категорія 73кг.

Світлічний Єгор – вагова категорія 67кг.

Смірнов Максим – вагова категорія 67кг.

Фомічев Олександр – вагова категорія 102кг.

Мартиросян Сарик – вагова категорія 102кг.

Калашніков Віталій – вагова категорія 89кг.

Команду міста готують тренери-викладачі: Андрій Кравець та Микола Воденіков.

 

10-11 листопада 2018 р. в м Глівіце, Польща пройшов юнацький Кубок Європи з плавання в ластах. У змаганнях взяли участь понад 250 учасників з 9 країн. В результаті виступу збірна України завоювала 52 медалі і виграла Кубок Європи.

У складі збірної виступали 48 спортсменів з різних областей України, в тому числі 11 учнів СДЮСТШ ВВС «Садко». В результаті дводенної боротьби у представників Сєвєродонецької школи 15 медалей - з них 3 золотих, по 6 срібних і бронзових медалей!

Призерами і переможцями стали:

МСУМК Сущенко Володимир - 2 місце в естафеті 4 по 100 м. п/л і 2 місце на 100 і 200 м п/л;

МСУ Хрипунова Тетяна - «золото» на дистанціях 50 і 100 м біласти., 2 місце в естафеті 4 по 100 п/л. 2 місце на 200 м. біласти і 50 пірнання, 3 місце 50 п/л;

Шведов Єгор 3 місце в естафеті 4х100 м п/л, і на дистанціях 200 і 400 м. п/л.;

КМСУ Шепель Альона 1 місце в естафеті 4х100 м п/л і 3 місце в естафеті 4х100 біл.

Григорьєв Ярослав і Бойко Данило 3 місце в естафеті 4Х100 м п/л;

КМСУ Бесчастна Серафима 1 місце в естафеті 4х100 м п/л;

КМСУ Шуліка Ксенія 3 місце 100 п/л і 2 місце в естафеті 4х100м п/л.

 

20.11.2018 року у м. Сєвєродонецьк дві команди КДЮСШ 3 (24 учня) брали участь у чемпіонаті Луганської області з баскетболу серед юнаків 2003 – 2005 років народження і молодше. На змагання зібралися спортсмени з міст: Сєвєродонецька, Рубіжного.

За підсумками місця розподілилися наступним чином:

І місце            – КДЮСШ 3             м. Сєвєродонецьк - 1

ІІ місце          – КДЮСШ 3             м. Сєвєродонецьк - 2

ІІІ місце         – ДЮСШ №1            м. Рубіжне

Команди, які посіли І, ІІ та ІІІ місця були нагороджені Кубками Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Гравці команди-переможця і команд-призерів були нагороджені грамотами та медалями Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.  

У номінації кращий гравець команди КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк-1 був названий – Кунченко Олексій, кращий гравець команди КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк-2 – Козирєв Ярослав (вихованці тренера-викладача з баскетболу Рабулця Георгія). Гравці, які визнані кращими,  нагороджувались дипломами та призами Луганської обласної федерації баскетболу.

            Відділ молоді та спорту

Рейтинг: 
Голосов пока нет
367
0