Змагання. Рекорди. Нагороди

15-11-2018

09-10.11.18р. в м. Костянтинівка пройшов Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи газети «Провінція» серед юнаків та дівчат 2006, 2007, 2008 р.н. та молодші. У змаганнях взяли участь спортсмени з Донецької та Луганської областей.

Гліб Ємець на дистанціях 60м та 600м здобув бронзу.
Владислав Воєводін на дистанції 600м та стрибках у довжину став бронзовим призером.
Підготували учасників змагань Микола Трембач та Станіслав Кулєш.
10-11.11.2018р. в м. Кремінній відбувся Чемпіонат Луганської області з велоспорту-маунтенбайк. Спортсмени всіх вікових категорій змагалися в індивідуальній гонці на час та гонці крос-кантрі. Вихованці КДЮСШ 2 показали високі результати.

В індивідуальній гонці на час Данило Сурженко став срібним призером, Микита Кривич – завоював бронзу.
В гонці крос-кантрі: Данило Сурженко став срібним призером, Олексій Самойлов завоював бронзу.

Юних спортсменів підготували тренери-викладачі: Євген Ігнатов та Андрій Фурман.

Відділ молоді та спорту