Змагання. Рекорди. Нагороди

13-06-2019

Велоспорт

З 08 по 09 червня у м. Кремінна відбувся Чемпіонат Луганської області  з велосипедного спорту на шосе. У змаганнях брали участь понад 50 спортсменів.

В індивідуальній гонці на час 10 км Павло Бондаренко, Діана Колесник, Анастасія Сініцька, Данило Сурженко та Олексій Самойлов стали переможцями;  Данило Давиденко, Владислава Пікалова та Тетяна Боярчук здобули срібло; бронзовими призерами стали Дарина Гетьман, Микита Кривич та Матвій Коробка.

У груповій гонці Павло Бондаренко (40км), Владислава Пікалова (18км), Данило Сурженко (25км) та Олексій Самойлов здобули золото; срібло отримали Данило Давиденко (40км) та Діана Колесник (18км); бронзу завоювали Дарина Гетьман (18км), Анастасія Сініцька (25км) та Микита Кривич (25км).

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

З 04 по 09 червня 2019 р. в м. Біла Церква відбулась VIII Всеукраїнська спартакіада серед ветеранів з велосипедного спорту.

Тренер-викладач КДЮСШ 2, Майстер спорту, Заслужений тренер України  Євген Ігнатов традиційно прийняв участь у цих змаганнях у категорії 75+.

В індивідуальній гонці на 20 км та гонці в гору став срібним призером.

В пролозі виборов бронзу та в груповій гонці на 25 км став переможцем.

По закінченню змагань був нагороджений відзнакою Федерації велосипедного спорту України «MASTERS».

Футбол

Минулої суботи закінчився Чемпіонат Луганської області з футболу 2018/2019 років.

Відповідно до підсумкової турнірної таблиці чемпіонату вихованці КДЮСШ 2 серед команд-юнаків:

• 2002-2003р.н. посіли І місце
  • 2004-2005р.н. – ІІІ місце
  • 2006-2007р.н. – ІІ місце
  • 2008-2009р.н. – ІІ місце

Команди підготували тренери-викладачі Євген Сімбірьов, Андрій Микитченко та Всеволод Семенов.

З 10 по 11 червня  2019 р. у м. Кремінна  стартував Обласний турнір з футболу «Луганщина – це Україна» серед юнаків 2008-2009, 2010-201 1рр.н.. Всього в турнірі беруть участь 14 команд, шість - в старшій віковій групі та вісім - в молодшій.

10 червня відбулось відкриття турніру та пройшов перший ігровий день.

Команда вихованців КДЮСШ 2 (юнаків 2008-2009 р.н.) зіграли дві переможні гри з «Колос» м. Новоайдар з рахунком 4:0 (2 голи забив Костянтин Шамугія, Денис Гришин та Платон Городов) та з «Восток» м. Харків  з рахунком 1:0 (гол забив Даніїл Крухмальов).

В молодшій віковій групі (2010-2011 р.н.) наші хлопці змагаються двома командами. Перша команда провела дві переможні гри з «Олімп» м. Старобільськ з рахунком 2:0 (голи: Данило Аксамит, Єгор Сальников) та ДЮСШ (І) м. Рубіжне з рахунком 5:0 (голи: Єгор Сальников, Данило Аксамит). У третій грі наші хлопці поступились команді «Тигри» м. Сєвєродонецьк з рахунком 0:1.

Друга команда також провела три гри, дві з яких переможні з ДЮСШ (ІІ) м. Рубіжне з рахунком 9:0 (голи: 5 – Захар Коренєв, 2 – Дмитро Занін, Владислав Проворотов та Микита Граф), з КДЮСШ 4 м. Сєвєродонецьк з рахунком 3:0 (голи: Владислав Проворотов, Захар Коренєв та Дмитро Занін), але поступились команді «Восток» м. Харків з рахунком 0:1.

Команди підготували тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Всеволод Семенов.

Легка атлетика

06-07 червня 2019 р.  у м. Кремінна відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-200 3р.н., 2004 р.н. та молодше. У змаганнях взяти участь понад 80 легкоатлетів  з Лисичанська, Старобільська, Станично-Луганського району, Рубіжного та Сєвєродонецька. Змагання особисто-командні за програмою складались з дистанцій від 100м до 3000м, бігу на 110м з/б, бігу на 2000м з/п, стрибків у довжину, в висоту, потрійного стрибка, метання диску, спису, молоту та штовхання ядра.

Учасників змагань привітала чемпіонка Світу та Олімпійських ігор, віце-призедент ФЛА Луганської області Ольга Аркадіївна Бризгіна і побажала вдалих стартів.

У командному заліку вихованці КДЮСШ 2 серед юнаків та дівчат 2002-2003р.н. посіли І місце, серед 2004 р.н. та молодше - ІІ місце.

В особистому заліку легкоатлети принесли 11 золотих, 5 срібних та 1 бронзову медалі:

• Едуард Шумський у бігу на 100м став першим
  • Гліб Ємець у бігу на 400м зайняв ІІ місце
  • Артем Сурков у бігу на 100м, 110м з/б, стрибок у довжину та метанні спису здобув чотири золоті медалі
  • Микита Батуров в бігу на 100м посів І місце
  • Анастасія Платонова у стрибках у довжину стала третьою та у штовханні ядра другою
  • Маргарита Ляшенко у потрійному стрибку стала першою
  • Даніелла Гречишкіна у потрійному стрибку та у бігу на 100м посіла ІІІ місце, у стрибку у довжину – І місце та у стрибку у висоту – І місце
  • Данило Мерщанський у бігу на 100м та 200м став переможцем
  • Валентин Остапенко у бігу на 800м став другим
  • Олександра Стрижак у потрійному стрибку та стрибку у довжину виборола золото
  • Ілля Утросін у потрійному стрибку став переможцем, у стрибках у висоту та довжину став срібним призером
  • Віра Орлова перемогла у метанні молоту

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Дзюдо

08 червня  2019 року в м. Добропілля відбувся 4-й відкритий  турнір міста з дзюдо. Вихованці КДЮСШ 1 в цьому турнірі посіли такі місця в своїх вагових категоріях:

1 м - Шевченко Микита

3 м - Величко Матвій,  Макешин Назар, Кісільов Олег, Галенко Матвій

Тренер Олександр Тарєльник.

Боротьба самбо

З 30 травня по 04 червня  2019 року в смт. Кароліно-Бугаз відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат середнього віку (юнаки).

Вихованець  КДЮСШ 1 Рісухін Богдан в ваговій категорії +71 кг посів 3 місце.

Відділ молоді та спорту

Кликните по изображению для просмотра в полном размере