Змагання. Рекорди. Нагороди

11-04-2019

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

28.03 – 01.04.2019 року у м. Трускавець проходив особистий Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування. В змаганнях брали участь  спортсмени з таких областей: Київська та м. Київ, Сумська, Волинська, Львівська, Харківська, Вінницька, Івано-Франківська, Житомирська, Чернівецька, Полтавська, Херсонська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Черкаська, Миколаївська, Рівненська, Закарпатська, Запорізька, Одеська, Чернігівська, Кіровоградська, Хмельницька. Також у чемпіонаті брали участь представники держав: Польща, Швеція, Фінляндія та спортсмени із Молдови.

Луганську область представляли спортсмени КДЮСШ 3 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради. Найкращі результати в цих змагання показали вихованці тренера-викладача Костіної Олени: Пилипенко Юлія по групі Ж-12 на подовженій дистанції була четвертою (всього в цій групі виступало 47 спортсменів). Котляр Поліна по групі Ж-20 на над короткій дистанції була другою, на середній дистанції – ІV місце.

Також нашу область представляли спортсмени міста Сєвєродонецька в особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ ранг) серед ветеранів: на найкоротшій дистанції Костіна Олена (Ж-40) – ІІ місце; Куценко Олена (Ж-45) - ІV місце; Колмичек Олексій (Ч-50) – V місце. На середній дистанції: Костіна Олена – І місце; Куценко Олена – ІІІ місце; Колмичек Олексій – V місце. На подовженій дистанції: Костіна Олена – ІV місце; Куценко Олена – V місце; Колмичек Олексій – ІІ місце.

06- 07 квітня 2019 року у лісному масиві м. Краматорськ спортсмени КДЮСШ 3 (20 учнів) брали участь відкритому Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на середніх дистанціях.

На змаганнях зібрались понад 200 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей: Сєвєродонецьк,  Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь та інші.

Найкращий результати у змаганнях показали вихованці тренера-викладача Костіної Олени:

по групі Ж-16 – Куценко Дар’я І місце; а по групі Ж-21 – ІІІ місце.

вихованці тренера-викладача Куценко Олени:

по групі Ч-14 – Стариков Руслан І місце; по групі Ж-14 – Сирих Олександра ІІІ місце (06.04) І місце (07.04);

вихованці старшого тренера-викладача Шунякова Володимира:

по групі Ж-12 – Чуркіна Дар’я два дні була першою; по групі Ж-14 Михайленко Анастасія – ІІ місце, по групі Ж-16 Коропова Вікторія - ІІІ місце; по групі Ч-18– Онопко Данило два дні був другим.

Всього на цих змаганнях наші спортсмени завоювали: 5 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі.

Плавання в ластах

Відмінно виступили плавці-підводники СДЮСТШ ВВС «Садко», завоювавши 25 медалей різного ґатунку на Чемпіонаті України серед юнаків середньої вікової категорії з плавання в ластах, який проходив з 31.03 по 02.04.2019р. в м. Києві.

Три золоті медалі та 1 срібну на спринтерських особистих дистанціях завоював КМСУ Кудін Станіслав. Не було рівних МСУ Шуліці Ксенії в плаванні з аквалангом на 100м і 400м, у важкій боротьбі вона взяла на цих дистанція золото. КМСУ Шведов Єгор посів перше і два третіх місця на дистанціях - 100, 200 і 800 м плавання в ластах. Вперше взяв участь в таких відповідальних змаганнях Гальченко Даніл, на 100 і 200 м плавання в біластах, він з великим відривом від суперників завоював золото. На 50м пірнання третьою серед дівчат стала МСУ Бесчастна Серафима. Серед юнаків у спринті дві бронзи у Григорьєва Ярослава на 50м пірнання і 50 п/л.

Крім особистих дистанцій, збірна Луганської області з плавання в ластах виборола 1 бронзову і 2 срібних медалі в естафетах - 4х50 п/л, 4х100 п/л і 4х100 плавання в біластах. В естафетному плаванні взяли участь Кудін С., Бесчастна С., Шведов Є., Шуліка К., Гальченко Д., Григорьєв Я., Шепель А.

Попереду на спортсменів чекає Чемпіонат України з плавання в ластах, який пройде в травні в м. Бровари Київської області.

Паралельно з Чемпіонатом України проходили в м. Києві Всеукраїнські змагання з плавання в ластах серед категорій «Д» і «Е», де так само гідно виступили наші юні підводники.

У категорії «Д» (2006-2007 р.н.) 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі на особистих дистанціях завоювала КМСУ Прядко Дар’я. Маргарита Ляпка на стаєрській дистанції 800м завоювала золото, а Бай Анна на цій же дистанції була третьою. Серед хлопчиків, в цій категорії  Черенок Олексій на коротких дистанціях поклав до скарбнички команди медалі всіх трьох достоїнств.

Спортсмени СДЮСТШ ВВС «Садко» в категорії «Д» зайняли в естафетному плаванні 4х50 п/л і 4х50 плавання в біластах 2 і 3 місце.

У категорії «Е» (2008 р.н. і молодші) спортсмени завоювали 13 медалей в індивідуальних вправах. Золото і срібло в естафетному плаванні - 4х50 п/л і 4х50 плавання в біластах, в складі: Мінчук Гордій, Семикоз Уляна, Федорова Анастасія, Сущенко Сергій.

Відмінна підготовка допомогла Мінчук Гордію вибороти 3 перших, 1 друге і 1 третє місце. У Сущенко Сергія в результаті 1 бронзова і 4 срібні медалі, а у дебютантки змагань Федорової Анастасії три бронзи на 50,100 і 400 п/ л.

Скелелазіння

29 -30 березня  2019 року в м. Сєвєродонецьку  відбулася відкрита міська першість міста зі скелелазіння серед дівчат та хлопців 2010 р.н. та молодше, 2009-08 р.н., 2007-06 р.н., 2005-04 р.н., 2003 р.н. та старші.

В змаганнях  взяли участь скелелази Сєвєродонецька (КДЮСШ 1), Лисичанська, Краматорська та Добропілля, усього -110 спортсменів .

Змагання проходили в спеціалізованому залі скелелазіння в КДЮСШ 1.

Серед наймолодших сєвєродонецьких дівчат та хлопців місця розподілились так: 2 місце - Тісман Кіра, 3 місце- Колмикова Дарина та Ященко Єгор.

У віковій категорії 2009-08 р.н. серед хлопців сєвєродонецькі скелелази посіли всі сходинки п’єдесталу: 1 м - Абрамкін Микита;  2 м - Клочко Гліб; 3 м - Гудим Єлісей. А серед дівчат у цій віковій категорії золоту медаль здобула Макогон Юлія. Нєфєдова Ксенія поступилась скелелазці з Краматорська і отримала «бронзу».

У віковій категорії 2007-06 р.н. наш спортсмени Шутько Марк здобув «золото»!

Вікова категорія 2005-04 р.н.: Нєфєдова Юлія - 1 м;2 м - Зомарєв Володимир; 3 м - Веслогузов Дмитро

Серед старших : 1 м - Мишко Олексій; 2 м - Аврамов Микита ; 3 м - Савка Роман. У цій категорії скелелазам з КДЮСШ 1 не було рівних!!!!

Гімнастика спортивна

5 квітня в м. Рубіжне пройшов Відкритий чемпіонат Луганського ФСТ «Спартак» з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь команди ЛОЛІФКС та ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» м. Кремінна, м. Рубіжне та м. Сєвєродонецьк. Переможці в особистій першості визначались за сумою оцінок на шести снарядах гімнастичного багатоборства.

Вихованці КДЮСШ 2 виявились наймолодшими учасниками чемпіонату, але, незважаючи на це, здобули дві золотих медалі: Кирило Нікітін за програмою І розряду та Михайло Кореневич за програмою ІІІ розряду.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Геннадій Шатохін та Катерина Данильченко.

Легка атлетика

5-6 квітня в м. Кремінна відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь 446 легкоатлетів зі збірних команд ДЮСШ, ФСТ і відомств, міст та районів: Кремінної, Лисичанська, Старобільська, Станично-Луганського району, Біловодська, Рубіжного та Сєвєродонецька. Програма змагань складалась з дистанцій від 500м до 8 км, естафетного бігу 4*500м (2 юнаки + 2 дівчати).

Учасників змагань привітала чемпіонка Світу та Олімпійських ігор, віце-призедент ФЛА Луганської області Ольга Аркадіївна Бризгіна і побажала вдалих стартів.

Чемпіонат видався дуже складним, кількість суперників цього року була рекордною.

Але попри все вихованці КДЮСШ 2 стали переможцями у командному заліку, а в особистій першості принесли чотири золоті медалі: Всеволод Шустов (500м), Владислав Воєводін (1 км), Андрій Ігнатенко (8 км) та Надія Купіна-Скуридина (5 км);  чотири срібні медалі Гліб Ємець (1 км), Дар’я Дмитрієва (1 км), Денис Воронін (4 км) та Василь Дрожин (8 км); три золоті медалі Катерина Лядська, Дар’я Дмитрієва, Ігнат Комплектов та Валентин Остапенко (естафетний біг 4*500м), Анна Коломієць (3 км), Іван Кононенко (4 км).

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.