Змагання. Рекорди. Нагороди

07-12-2018

Баскетбол

30.11.2018 року у м. Сєвєродонецьк в ігровому залі «Олімпія» проводився чемпіонат Луганської області з баскетболу серед юнаків 2005 – 2006 років народження і молодше. У змаганнях брали участь команди міст: Сєвєродонецьк; Рубіжне; Лисичанськ (всього 60 спортсменів).

За підсумками місця розподілилися так:

І місце            – КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк-1

ІІ місце           – м. Лисичанськ

ІІІ місце          – КДЮСШ 3             м. Сєвєродонецьк-2

Гравці команди-переможця і команд-призерів були нагороджені кубками, грамотами та медалями Громадської організації «Луганська обласна федерація баскетболу».

У номінації кращим гравцем команди КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк-1 було визнано Бутенка Іллю (тренер-викладач з баскетболу Георгій Рабулець). Гравці, яких визнано кращими,  нагороджено  дипломами та призами Луганської обласної федерації баскетболу.

Теніс

01 грудня 2018 року в Сєвєродонецьку в Палаці  тенісу КДЮСШ 1 відбувся парний турнір з тенісу пам'яті Андрія Богданенка.

У турнірі взяли участь тенісисти Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та Харкова.

На урочистому відкритті були присутні рідні: вдова та дочка Андрія Богданенко, яким було вручено пам'ятну картину-плакат про цей турнір, а доньці надано право 1-го удару на знак відкриття турніру!

Переможцями парного тенісного турніру стала пара з Сєвєродонецька: Знахуренко Сергій та  Гроза Вадим.

Другими стали теж сєвєродончани: Лосенко Микола і Лобак Леонід.

Бронзу здобули Колєсов Олексій і Соболь Роман.

Крім того, за підсумками змагань суддівська колегія визначила кращих тенісистів у таких номінаціях:

Кращий гравець турніру Сергій Знахуренко

Технічний гравець: Колєсов Олексій

Номінація "відкриття турніру" Соболь Роман.

Номінація "глядацькі симпатії" - пара Едуард Чеботарьов та Олег Ординець

Організацію та фінансову підтримку надали Микола Арутюнов, Леонід Лобак, Ігор Зайченко і президенту Федерації тенісу в Луганській області Едуард Чеботарьов.

Боротьба дзюдо

02 грудня 2018 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський турнір «Дитячий Фестиваль з дзюдо» серед молодших категорій.

Вихованець КДЮСШ 1 Шевченко Микита посів 3 місце в ваговій категорії 30 кг.

Тренер Олександр Тарєльник.

Відділ молоді та спорту